Online kurzy

Bojíte se, že na cvičáku se s ním nebude dát pracovat? Že se bude rozptylovat, tahat za ostatními a z tréninku nic nebude? Nebo, už jste to zkusili, ale naučil se poslouchat jen na cvičáku, ale hned za branou, jako by vše zapomněl? Mám pro vás řešení.

Jak to funguje?

Díky moderním technologiím jsou online kurzy velice efektivní i ve výcviku psů. Dokonce mi dávají možnost předat vám ještě více informací, než kolik jich dostanete v běžném kurzu na cvičáku.

Vy se k nim dle potřeby můžete vracet a nemusíte se bát, že něco zapomenete či promeškáte. Součástí všech kurzů je i možnost pokládat neomezené množství otázek, konzultovat se mnou konkrétní situace z výcviku i běžného života a zasílat videa k posouzení a radám.

Seznam nabízených kurzů

Bez časového omezení

Rozcvičení psa před výkonem

Naši psi se dokážou zvednout z gauče či teplé boudy a okamžitě ze sebe vydat maximum. To je ale právě potíž!

ZDARMA

Kurz začíná 6. 1. 2021

Kurz základní poslušnosti

Z roztomilého štěňátka už je pěkný puberťák, ale ta poslušnost není, co jste si představovali? Utíká, tahá na vodítku, nesoustředí se? Už je na čase s tím něco udělat?

1 500 Kč

Kurz začíná 27. 1. 2021

Kurz triků a trenérských dovedností

Chcete se o trénování psů dozvědět víc? Překonat překážky? Získat pozornost a ochotnou spolupráci? Naučit se spoustu triků a mít mou maximální podporu?

2650 Kč

Proč si vybrat Ozzoteam?

Profesionálně se výcviku psů věnuji už více než 10 let. Za tu dobu jsem poznala bezpočet psích i lidských osobností, řešila rozličná problémová chování a učila se od těch nejlepších v oboru.

R

Díky tomu velmi dobře rozumím vašim potřebám a starostem.

R

Chci vás naučit maximum z toho, co vím o výcviku já sama.

R

Záleží mi na tom, jaký vztah prostřednictvím tréninku budujete se svým psem.

Jak kurzy probíhají?

Online

Veškeré materiály budete mít k dispozici v členské sekci zde na stránkách a otevření každé nové lekce vám připomenu také v e-mailu. Díky tomu je jen na vás, kdy si na ně najdete čas a kolikrát se k nim vrátíte.

Efektivně

Online kurzy trvají déle, než kurzy praktické a obsahují více informací. Získáte tak dostatek času a znalostí k naučení jednotlivých dovedností a vytvoření těch správných zvyků pro efektivní trénink a výchovu vašeho psa.

S maximem informací

Kromě popisů samotných cviků a ukázkových videí, získáte také doplňující povídání, motivaci pro práci a zpětnou vazbu. Díky tomu vás kurz bude bavit a dostanete maximum informací. Všechny kurzy průběžně doplňuji o odpovědi na vaše otázky a ukázky z tréninků.

Online trénink zdarma

Rozcvičení psa před výkonem

Naši psi se dokážou zvednout z gauče či teplé boudy a okamžitě ze sebe vydat maximum. To je ale právě potíž!