Online kurzy

Bojíte se, že na cvičáku se s ním nebude dát pracovat? Že se bude rozptylovat, tahat za ostatními a z tréninku nic nebude? Nebo, už jste to zkusili, ale naučil se poslouchat jen na cvičáku a hned za branou, jako by vše zapomněl? Mám pro vás řešení.

Bez časového omezení

Jednoduchá cesta jak odnaučit skákání

e-book zdarma

Máte po příchodu domů svého chlupáče až za krkem? Bojíte se venku chodit po chodníku, aby někoho neumazal? Naučte ho konečně slušnému chování a vítání bez skákání.

pes s hračkou

bez časového omezení

Jak zvýšit pozornost svého psa a užít si spoustu zábavy

Bojujete s pozorností svého psa, který vás venku vůbec nevnímá? Doma v klidu by se pro piškotek roztrhl, ale jak se objeví sebemenší rozptýlení, ani se na vás nepodívá? Co kdybych vám řekla, že pozornost nemusíte jen získat, můžete ji naučit!

Bez časového omezení

Kurz poslušnosti pro skvělé psí parťáky

Z roztomilého štěňátka už je pěkný puberťák, ale ta poslušnost není, co jste si představovali? Utíká, tahá na vodítku, nesoustředí se? Už je na čase s tím něco udělat?

bez časového omezení

Naučte se rozumět svému psu

Individuální konzultace problémového chování, výchovných zádrhelů a vůbec všeho, co probrat potřebujete. Vysvětlím vám souvislosti a najdeme řešení právě pro vás  a vašeho psího parťáka.

Bez časového omezení

Sebekontrola pro lepší ovladatelnost

Už jste naučili svého psího parťáka řadu povelů, ale předvede je jen, když ho nic nerozptyluje? Pojďte se věnovat právě té práci v rozptylujícím prostředí. Naučte ho zvládat i obtížné situace s klidem a pozorností.

BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ

Pes sám doma

Bojí se váš pes samoty? Vyje, ničí věci, čurá, kde se dá? Pojďme ho naučit tento strach překonat. Ukažme mu, že i bez vás se může cítit v klidu a bezpečí.

Bez časového omezení

Rozcvičení psa před výkonem

Naši psi se dokážou zvednout z gauče či teplé boudy a okamžitě ze sebe vydat maximum. To je ale právě potíž!

znova v zimě 2024

Tajemství trénování

Hledáte způsoby, jak pracovat se svým psem, ale běžné rady vám nezabírají? Každý pes je jiný a pouhé sledování cizích postupů nestačí. Výcviku musíte rozumět. Pak dokážete najít ideální cestu pro sebe a svého psa, získat jeho pozornost a spolupráci.

znova v létě 2024

Letní škola přivolání

Můžete se občas ukřičet a váš pes vás stejně nevnímá? Najděte se svým chlupatým parťákem konečně společnou řeč a naučte se přivolání, které vás oba bude bavit.

Proč si vybrat Ozzoteam?

Profesionálně se výcviku psů věnuji už více než 10 let. Za tu dobu jsem poznala bezpočet psích i lidských osobností, řešila rozličná problémová chování a učila se od těch nejlepších v oboru.

R

Díky tomu velmi dobře rozumím vašim potřebám a starostem.

R

Chci vás naučit maximum z toho, co vím o výcviku já sama.

R

Záleží mi na tom, jaký vztah prostřednictvím tréninku budujete se svým psem.

Jak kurzy probíhají?

Online

Veškeré materiály budete mít k dispozici online. Díky tomu je jen na vás, kdy si na ně najdete čas a kolikrát se k nim vrátíte.

Efektivně

V online kurzu nejsme omezeni časem tak, jako na cvičáku. Díky tomu vám mohu předat více potřebných informací a vše podrobně vysvětlit. Budete tak přesně vědět, jak jednotlivé dovednosti trénovat a co si počít, když věci nejdou podle plánu.

S maximem informací

Kromě popisů samotných cviků a ukázkových videí, získáte také doplňující povídání a motivaci pro práci. Díky tomu vás kurz bude bavit a dostanete maximum informací. Všechny kurzy průběžně doplňuji o odpovědi na nejčastější otázky a ukázky z tréninků.

Online trénink zdarma

Rozcvičení psa před výkonem

Naši psi se dokážou zvednout z gauče či teplé boudy a okamžitě ze sebe vydat maximum. To je ale právě potíž!