Home 9 Tréninky v Českých Budějovicích 9 Práce ve složitém prostředí

Práce ve složitém prostředí

Zvládá už váš pes základní povely, ale pouze v klidném prostředí a při pohledu na pamlsek? Chtěli byste ho naučit soustředění a spolupráci také v blízkosti rozptýlení? Nechcete mít u sebe neustále zásobu pamlsků, ale víte, že bez nich neposlechne? Pak jste ti praví pro tento kurz.

V průběhu několika lekcí se zaměříme na práci s nejrůznějšími lákadly tak, abyste vše později dokázali podobně procvičit také v běžných situacích při vašich vycházkách. Podíváme se i na další možnosti odměňování, které nám nabízí samo naše okolí, a naučíme psiska pracovat delší dobu bez odměny.

2700 Kč

Šárka Ševčíková

Své profesi se věnuji 10 let. Zaměřuji se především na běžnou poslušnost a ovladatelnost, ačkoliv se svým psem mám složenou i řadu zkoušek ze sportovní kynologie.

Pro ty, jejichž psi už zvládají základní povely v jednoduchých podmínkách a při navádění pamlskem.Pro ty, kdo chtějí naučit svého psa poslouchat také v přítomnosti nejrůznějších lákadel a rozptýlení.

Pro všechny, kdo chtějí rozvíjet spolupráci se svým psem a užít si u toho spoustu zábavy.

Pro ty, kdo se chtějí naučit odměnit psa také jinak, než pouze pamlsky či hračkou.

Postroj nebo široký nestahovací obojek,

krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m),

přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený

a především velkou spoustu pamlsků o různé hodnotě. Od těch obyčejnějších po ty nejzajímavější. Na každou lekci noste prosím dostatečnou zásobu minimálně 6 druhů pamlsků a také dvě až tři dobře uzavíratelné krabičky, ze které je pes hned nevezme.

Výcvik probíhá ve skupině maximálně 6 psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme – jaro 2021 – a budeme pokračovat každou neděli vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset někdy lekci zrušit, nahradíme si ji další neděli a kurz se tak o týden protáhne.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, budete si ji moci nahradit s dalším kurzem.

  1. lekce: úvodní dovednosti, nejjednodušší rozptýlení
  2. lekce: nová lákadla, pohyb v prostoru
  3. lekce: přibližování lákadla, výdrž
  4. lekce: lákadlo mimo kontrolu, pes mimo kontrolu
  5. lekce: pamlsky mimo dohled, odměny z okolí
  6. lekce: nepravidelný rozvrh odměn

Registrace

Cena kurzu 2700 Kč, splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Omluvám se, formulář občas nespolupracuje, napište mi prosím na sarka@ozzoteam.cz. Já vám řeknu, kdy nový kurz začne.

Přihláška