Naučte se rozumět svému psu

Individuální konzultace – odpovědi na vaše otázky a řešení problémového chování

 

Jsou chvíle, kdy vůbec nerozumíte chování svého psa?

Snažíte se ho něco naučit, nebo odnaučit, ale on si stále jede svou?

Nevíte, proč to dělá a jak nejlépe zareagovat?

Bojíte se, abyste nenadělali zbytečné chyby a nepokazili váš vzájemný vztah?

 

Získejte svého parťáka na svou stranu!

Pojďte odhalit příčiny a motivaci v jeho chování a tím i možnosti, jak vše řešit.  Abyste se už nemuseli bát, kdy a kde zase něco vyvede.

Nehledejte obecné rady, ale takové, které pomohou právě vám v těch vašich problémových situacích.

Získáte jednoduché a praktické návody, jak v konkrétních situacích postupovat, abyste zbytečně nechybovali.

Vysvětlím vám, co vše může dané chování ovlivnit a tedy i co vše můžete udělat proto, abyste se problému zbavili.

Porozumíte lépe chování svého psa a díky tomu budete moci problémy řešit s větším pochopením a klidem.

Vše si podrobně vysvětlíme a převedeme do situací, které běžně zažíváte.

Už nebudete tápat v termínech vůdce, dominance, smečka a další, ale získáte konkrétní a srozumitelné návody a postupy.

Jak konzultace probíhá?

Vy mi do e-mailu napíšete co nejvíce podrobností o vašem psu a chování, které chcete řešit a já se kdyžtak ještě doptám na detaily. Díky psané formě budete mít čas se nad vším v klidu zamyslet, několikrát si to projít, připisovat vše, co vás napadne třeba i v průběhu několika dní. Já tak nakonec získám mnohem lepší představu, než když za mnou přijdete na cvičák, kde problémové chování stejně většinou neuvidím, nebo uvidím ale v pozměněné formě.

Vy i já budeme mít možnost si vše dobře promyslet, netlačí nás čas jako při osobním setkání.

Já následně připravím nahrávku se svou odpovědí a stručné písemné shrnutí. Pokud byste něčemu nerozuměli, můžete se ještě doptat a vše si upřesníme. Nahrávku vám zašlu ke stažení. Budete ji tak moci poslouchat opakovaně a pustit i dalším členům domácnosti, kteří se psem spolupracují.

Odpověď posílám nejpozději do 10 dnů od zaslání všech informací.

Co může být náplní konzultace?

Běžné výchovné a výcvikové problémy:

  • Agresivita vůči jiným psům a lidem,
  • strach,
  • neposlušnost v některých situacích,
  • problémy v soužití více psů nebo jiných zvířat,
  • čurání doma,
  • návyk na změny v chodu domácnosti apod.

Nejsem trenér agility, flyballu, nebo dalších sportů. V této oblasti vám mohu říci pouze svůj pohled na věc, ale ne konkrétní metodiky a postupy.

Dlouho jsem váhala, jestli vůbec chci své psí trable zveřejňovat, někomu popisovat a odhalovat. Nakonec jsem odvahu našla a jsem za ni moc ráda. Vystupování Šárky a její lidský pohled na věc jsou pro mě pochopitelné a dobře uchopitelné. Dala mi jasné rady pro naše konkrétní situace. Líbí se mi, že je nad věcí a ten její klid se přenesl i na mě. Je parádní, že se člověk může zeptat na cokoli a dostane se mu odpovědi přímo na míru. Mně osobně Šárčiny postřehy s mým psem posunuly výrazně dál, lépe dané situace chápu a orientuju se v nich. A taky jsem pochopila, že některé věci musím přijmout, že tak prostě jsou. 🙂 Za sebe bych Šárku jen doporučila – má přehled a dává reálné a uskutečnitelné rady.

Lenka & Corsaro „Coco“

 

Díky online konzultaci jsem zjistila nové souvislosti, které by mě samotnou nikdy nenapadly a velice mi pomohou v řešení problému. Snažila jsem se na problému pracovat už dříve sama, ale nevěděla jsem, jak bych měla správně postupovat, a měla jsem obavy, že to ještě zhorším. Od Šárky jsem se dozvěděla přesně to, co jsem už dlouho potřebovala vědět a mimo to i spoustu dalších užitečných rad a informací. Pokud bych v budoucnu narazila na jakýkoli další problém, se kterým bych si nevěděla rady, tak bych rozhodně opět neváhala obrátit se s ním na Šárku.

Kateřina a kavalírci Fíny a Zak

 

U Šárky jsem na nějakém tom semináři už byla, mám opravdu ráda její povídání a některá jsem si pouštěla i vícekrát.
A teď přišla chvíle,kdy jsem potřebovala pomoc pro svou kamarádku se psem a napadla mě Šárka… Nejen že odpovědi jsem se dočkala na druhý den, nejen že jsme dostaly s kamarádkou několik možností řešení, ale nejvíc oceňuji tu „češtinu“Šárky… Prostě všemu,co chce říct, naprosto rozumím. Nehraje si na bezchybnou a klidně na sebe řekne i to, na čem se opravdu zapotila. Možná se mnou nebudete souhlasit,ale tohle všechno není ve všech skupinách standard a mně to prostě baví. Co si budeme nalhávat i u tohoto způsobu seminářů a kurzů hraje nemalou roli sympatie a lidský přístup.

Soňa a Bruno (boerboel)

Naučte se rozumět svému psu

Individuální konzultace – rozbor výchovných a výcvikových problémů

Řešení šitá na míru

Cena konzultace: 750Kč

Napište mi prosím e-mail se stručným popisem problému. Já vám napíši, jak jsem na tom s časem, kdy bych měla na konzultaci čas a zda jsem schopna daný problém takto řešit, nebo bude lepší jiné řešení.

Do předmětu e-mailu napište: Konzultace + vaše příjmení

Pošlete na sarka@ozzoteam.cz.

Já se s vámi v průběhu několika dní spojím a domluvíme podrobnosti

K samotnému problému budu potřebovat znát:

Plemeno (případně jestli víte přibližně čeho je to kříženec), pohlaví, věk vašeho psa a zda je kastrován a případně kdy.

Podrobný popis problémového chování, kdy se začalo objevovat, co už jste zkoušeli jako řešení, k čemu to vedlo nebo nevedlo.

Jakékoliv podrobnosti, které vás k tomu napadnou – problém se objevuje jen v určité situaci, jen s určitým člověkem, jen když je pes unavený. Nebo se naopak neobjevuje když…

Nechte si na to několik dní a pište si poznámky. Vzpomenete si tak na více důležitých věcí, než kdybyste se snažili vychrlit na mě vše najednou. Nebojte se napsat opravdu vše, co vám připadá jakkoliv důležité, každá informace se hodí.

Nájsť v dnešnej dobe vyhovujúceho kynológa, či cviciteľa z takého množstva trénerov je zložité, hlavne keď každý druhý má nejaký papier a certifikát. Pre mňa je dôležité, že tréner berie osobnosť psa a na mieru vytvorí taký plán, aby to vyhovovalo majiteľovi a samozrejme psíkovi. Preto odporúčam jednoznačne Ozzoteam. Šárka ma svojím prístupom presvedčila už pri rôznych dostupných webinároch. A naše pohľady na prácu so psami sú veľmi podobné. Samozrejmosťou je pohotová rýchla komunikácia a odpovede aj na opakujúce sa otázky a drobnosti. Chcem ešte raz veľmi poďakovať. ☺️ 

Alice a Berinne Lagotto Romagnolo

 

🐾❤DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM❤🐾

velmi a zo srdca dakujem, ze:

– ste ma zastavili so zacatim trestania, ako ma niektori chceli prehovorit –  za toto velmi velmi, len by sme si pokazili vztah

– ste si napriek narocnosti s casom i chorobou nasli na mna cas a nahrali tak kompaktnu odpoved

– ze ste sa snazili svojimi skusenostami objasnit spravanie nasej fenky a pomohli mi sa len utvrdit v tom, ze je aj tak uzasna, hoc nie 100% poslusna.

– velmi za tipy ako sa dokaze unavit, ze to nie je len o fyzickom, ako som si myslela.

– s hafkami velmi velmi velmi pekne dakujem za vysvetlenie chovania a arady ako napravit zavcasu. Mne sa pri venceni v utulku, ked sa pobili zamotane psy vytvorila trosku trauma, ale zacinam s nou pracovat, lebo vidim, ze s chlapcami psikmi je fakt ok. aj s malamutom od susedou, aj s ridgbegom, aj s jack russelom. A zvladli sme aj 2 stretnutia s nepriatelskou labradorkou.

Daniela a Amy kříženka

Copyright © 2021 Šárka Ševčíková