Tréninky

Chcete se setkat s dalšími nadšenými pejskaři? Zkusit si cvičení ve skupině a pod mým přímým dohledem? Pak pro vás mám nabídku praktických kurzů v Českých Budějovicích.

Výcviky probíhají na kynologickém cvičišti v ulici Branišovská. Cvičíme v malých skupinách do maximálně 6 – 8 psů.

Seznam nabízených tréninků

Školka pro štěňata

Školka je určena pro pejsky od dokončení druhého očkování, probíhá ve skupině minimálně 4 štěňat a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně na cvičišti na Branišovské. Začneme – jaro 2021. Pokud budeme muset z nějakého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji další neděli a kurz se tak o týden protáhne.

2 700 Kč

Kurz základní poslušnosti 

Kurz je určen všem začátečníkům, kteří chtějí svého psa dobře zvládnout. Zahrnuje 6 hodinových lekcí, ve kterých se zaměříme na cviky základní poslušnosti i dovednosti pro život, jakou je chůze na prověšeném vodítku, přivolání, odložení, ale i nekradení jídla ze stolu, či práci v blízkosti psů.

2 700 Kč

Kurz přivolání

Chcete pořádně zapracovat na lepším přivolání? Motivovat svého psa ke spolupráci a budovat váš vzájemný vztah? Pak je pro Vás kurz přivolání tím pravým. Pomocí jednoduchých cvičení a her budeme trénovat přivolání v klidném i rozptylujícím prostředí a zlepšovat ochotu psa ke spolupráci.

2 700 Kč

Práce ve složitém prostředí 

Zvládá už váš pes základní povely, ale pouze v klidném prostředí a při pohledu na pamlsek? Chtěli byste ho naučit soustředění a spolupráci také v blízkosti rozptýlení? Nechcete mít u sebe neustále zásobu pamlsků, ale víte, že bez nich neposlechne?

2 700 Kč

Práce ve složitém prostředí II – praxe

Prošli jste kurzem práce ve složitém prostředí a teď chcete vše převést z cvičáku do praxe?

Tak právě pro vás je tento kurz.

2 700 Kč

Přijďte se podívat na první lekci

Zajímá vás, jak ke psům a jejich páníčkům přistupuji dříve, než si zarezervujete místo v kurzu? Přijďte se podívat na jiný probíhající kurz.

Napište mi na sarka@ozzoteam.cz a domluvíme se.