Zima 2017/2018

I letos nás, stejně jako v předchozích letech, čeká zimní výcvik v hale na Výstavišti. Ten započne v hale E1 v neděli  3.prosince a potrvá až do konce února.  Výcvik v hale bude probíhat vždy v neděli a úterý odpoledne. Od neděle 24.12., do neděle 31.12. se necvičí. Pondělí odpoledne bude i nadále probíhat výcvik na sídlišti Vltava a ve středu odpoledne na cvičišti na Branišovské. Tam ale samozřejmě budeme omezeni počasím a brzkým nástupem tmy. Pokud by se výcvik v daný den kvuli počasí rušil, zašlu sms. Ve čtvrtek, pátek a sobotu je možno dohodnout výcviky U Ostrolovského Újezda u Borovan.
Do areálu Výstaviště je umožněn vstup i vjezd hlavní branou z ulice Husova (na obrázku č.1). Vstup u Tesca nebývá vždy otevřen!
V areálu Výstaviště je povinnost držet psy na vodítku, uklízet po nich a uhradit případné škody. V hale bude připraven koberec, aby psům povrch neklouzal, proto je prosím před výcvikem řádně vyvenčete a pokud uvidíte, že i během výcviku by se rádi vyvenčili, snažte se je včas vyvézt ven. Hala není vytápěna. Sociální zařízení bude zajištěno. Parkovat lze přímo na parkovišti z boku haly. Pokud budete do areálu zajíždět vozem, doporučuji vytisknout povolení k vjezdu VJEZD POVOLEN (2).doc (13 kB). Bez něj nemusíte být do areálu vpuštěni.

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.