ROZVRH

Individuální lekce v ČB nyní neprobíhají! Ve vyjmečných případech lze domluvit lekce v Ostrolovském Újezdě. Info o začátcích skupinových kurzů najdete v Kalendář akcí.

Přihlašování na individuální lekce je možné přes internet v REZERVAČNÍM SYSTÉMU

 
  • Výcvik probíhá v pondělí odpoledne na sídlišti Vltava v rušnějším prostředí, v úterý, ve středu a v neděli na cvičáku na Branišovské. Ve čtvrtek a pátek je možné dohodnout výcviky u Ostrolovského Újezda nedaleko Borovan. Mapku s popisem cesty na cvičák, výcvik na Vltavě i u Ostrolovského Újezda neleznete zde: Kde cvičíme.
     
  • Přes zimu cvičíme v hale.

 

Dohodnuté lekce je třeba rušit nejpozději den předem, jinak lekce propadá a je třeba ji uhradit.

 

Výcvik

Lekce v Ozzoteamu jsou rozděleny do dvou základních skupin:

 - otevřené lekce, které na sebe nijak nenavazují, můžete se přihalšovat a účastnit dle libosti. Sem patří především individuální lekce vypsané v rozvrhu. Přihlásit se může kdokoliv. Příležitostně jsou vypisovány také skupinové lekce.

- kurzy, které jsou uzavřené. Lekce na sebe navazují, což umožňuje větší efektivitu výcviku, než u otevřených lekcí. Přihlásit se ale lze pouze na počátku kurzu a pak už jsou přesně stanoveny časy jednotlivých lekcí. Pokud máte o některý kurz zájem, ale v tuto chvíli není vypsán nový kurz, do kterého byste se mohli přihlásit, kontaktujte mě prosím. Bude-li dostatečný zájem, vypíši kurz nový. Zároveň můžete do té doby navštěvovat otevřené individuální lekce.

Kde začít?

Jste-li zde poprvé a nevíte, jaký z výcviků zvolit, doporučuji začít individuální lekcí, na kterou se můžete přihlásit přes rezervační systém. Tuto první lekci máte zdarma. Tam se pak můžeme společně na všem dohodnout a najít pro Vás to nejlepší řešení.  Aktuální vypsané kurzy pak najdete v Kalendáři akcí a v Novinkách.

Další informace o jednotlivých lekcích naleznete v menu po pravé straně.  

 

Ceník (platný od 22.2.2016)

Individuální lekce: Poslušnost, pachové práce, triky...

Lekce Cena
1 lekce (platba pouze v hotovosti na výcviku) 160,- Kč
5 lekcí (platba formou předplacení na účet nebo v hotovosti) 500,- Kč
10 lekcí (platba formou předplacení na účet nebo v hotovosti) 1000,- Kč
Kurzy, semináře a další akce

Kurzy, semináře a další speciální akce mají cenu uvedenou v propozicích. Nejsou-li k dané akci vydány propozice, naleznete cenu v rozvrhu, kde je vždy uveden počet "kreditů".  1 kredity přitom odpovídá ceně 1 lekce.

 

PLATBA

Platit je možno hotově při výcviku nebo převodem na účet číslo 2000374466/2010 - do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná, aby nedošlo k záměně plateb. První návštěva je zdarma. Při objednání na další lekce je již potřeba mít tyto lekce předem uhrazené.

 

Všeobecné obchodní podmínky

Kompletní znění všeobecných obchodních podmínek naleznete zde: VOP a zásady ochrany osobních údajů


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.