Sebekontrolou k poslušnosti a soustředění

Naučte svého psa ovládat se a spolupracovat i při velkém rozptýlení

5týdenní online kurz

12.7. - 15.8. 2021

Nechá se váš pes snadno rozptýlit?

Jak uvidí jiného psa, člověka nebo jen kus chleba na chodníku, tahá jak zběsilý a vůbec vás nevnímá?

Je těžké udržet jeho pozornost?

 

Naučte ho pracovat s jeho emocemi a zvládat rozptýlení kolem vás.

Pomocí jednoduchých cvičení ho připravte na výzvy z běžného života tak, aby je zvládal v klidu a soustředění.

Zlepšete pozornost, naučte klid a pracujte na přivolání.

Navíc si ukážeme, jak

 zlepšovat celkovou ovladatelnost a komunikaci i na velkou vzdálenost.

 jednoduše naučit psa „zaparkovat“ tak blízko, aby už se vám nestalo, že se nenechá připnout na vodítko či přidržet za obojek.

 přizpůsobit trénink na míru konkrétnímu psu tak, aby byl skutečně efektivní a ne nudný a otravný.

Přidejte se k 10týdenní Letní škole přivolání a naučte se trénovat jednoduše, efektivně a tak, aby vás to oba bavilo.

Na co konkrétně se můžete těšit?

V každé lekci si povíme něco z výcvikové teorie a ukážeme si dvě až tři praktická cvičení pro vaše tréninky. Ta jsou připravena tak, abyste si zvládli zatrénovat kdekoliv a kdykoliv. Ať už jdete do lesa na borůvky nebo vyrazíte s rodinou pod stan. Nepotřebujete žádné extra vybavení, ani čas navíc. Zvládnete to během každodenních procházek a můžete zapojit i děti.

Čeká nás 16 různých cvičení a her, které jsou zaměřeny na zvýšení motivace a zažití si automatické reakce na naše povely. Každé z nich je podrobně popsáno v textu a doplněno videoukázkou, abyste přesně věděli, co máte dělat.

Ve výcvikové teorii si povíme:

  • O srozumitelné komunikaci mezi člověkem a psem.
  • Co je důležité pro udržení pozornost i u psů, kteří se obtížně motivují.
  • Jak během procházek upevňovat ovladatelnost a zvykat psa na spolupráci, i když právě netrénujeme.
  • Čím zvýšit své šance na úspěch i při velkém rozptýlení a co je důležité pro práci v náročném prostředí.
  • Jak ubírat na odměnách ale ne na motivaci.
  • A co dělat, když i přes všechen trénink pes neposlechne.

Získáte tak vše potřebné pro jednoduchý a efektivní trénink, který zvládnou i úplní začátečníci. Mým cílem je, abyste pochopili, co a jak dělat a proč to tak dělat. Abyste se už nemuseli bát, že děláte chyby, nebo že výcvik nezvládnete.

Jak kurz probíhá?

Prvních 7 týdnů na vás bude každé pondělí čekat v členské sekci nová lekce s texty a ukázkovými videi.  Zároveň se budeme setkávat ve facebookové skupině či na e-mailu, kde zodpovím všechny vaše otázky. Pokud si tedy nebudete čímkoliv jisti, nebo váš pes nebude reagovat tak, jak jsme si naplánovali, stačí se zeptat a společně najdeme řešení. Kromě otázek máte možnost posílat mi také videa z vašeho tréninku, abych mohla poradit co nejkonkrétněji .

Poslední tři týdny vám zůstane má plná podpora, takže budete mít čas v klidu dohnat to, co jste nestihli, a zeptat se, na co jste se nezeptali. Nemusíte se tedy bát, že byste si pro samé trénování ani nestihli užít dovolenou.

Přístup ke všem materiálům budete mít po dobu jednoho roku. Můžete se k nim tak kdykoliv vracet a připomenout si to, co právě řešíte.

A to není vše – mám pro vás i BONUSY!

 Minikurz Jak zvýšit pozornost svého psa a užít si spoustu zábavy.

4 jednoduchá cvičení a 4 teoretická povídání k trénování pozornosti. Protože pokud vám pes nevěnuje pozornost, nemáte s kým cvičit.

 Přednáška o pamlscích od výživové poradkyně Barbory Morávkové.

V ní vás naučí, jaké pamlsky jsou pro výcvik vhodné z té výživové stránky a na které si dát naopak pozor.

Přivolání od zvěře a jiného velkého rozptýlení

5 bonusových lekcí o trénování přivolání od zvěře + 14 dní mé podpory navíc!

POZOR! Platí pouze proro ty, kdo se přihlásí do soboty 26.6. do 22 hod.

Letní škola přivolání

stojí 4690Kč, za které získáte

 7 lekcí z výcvikové teorie i praxe

 10 týdnů mé plné podpory a odpovědí na vaše otázky

16 různých cvičení a her s podrobnými návody a ukázkami

A k tomu ověřený postup pro trénování přivolání krok za krokem a učení doplňujících dovedností pro co nejjednodušší soužití a spolupráci

Minulý rok jsem se účastnil online kurzu přivolání a byl jsem z toho velice nadšený, tedy já i můj pes.
Způsob, jakým přistupujete ke cvičení byl ten nejlepší, co jsem mohl poznat. Moc Vám za tu příležitost děkuji.

Tomáš J. (stafbulík)

Letní škola přivolání je pro mne motivací a návodem jak s pejskem pracovat na přivolání. A daří se nám dobře. Ještě jednou velké díky, kurz je moc dobře připravený. 

Monika J. (český strakatý pes)

 

Jak kurz vznikl?

Bára se ke mně dostala ve 4 letech jako hodně týraný pes. I když už jsem v té době měla znalosti a zkušenosti z práce na cvičáku a věděla, jak trénovat, práce s ní byla opravdu obtížná. Celý předchozí život nezažila od lidí moc dobrého, nebyla zvyklá spolupracovat, vše kolem ji extrémně rozptylovalo a odvádělo její pozornost.

A právě s ní jsem začala tento kurz připravovat. Vybrala jsem do něj to nejefektivnější a nejdůležitější pro trénování přivolání a připravila plán, který bude motivující a zábavný pro psa a zároveň jednoduchý pro majitele.

I když začátky s Bárou nebyly vůbec jednoduché a její minulost se nedala vymazat, našly jsme nakonec společnou řeč v životě i přivolání. Zvládla jsem to s ní. A udělám vše proto, abyste to se svými chlupáči zvládli i vy.

Máte otázky?

Dá se vůbec něco takového naučit, když je to online?

Má zkušenost je taková, že dá. Já sama jsem prošla řadou online kurzů u českých i zahraničních odborníků a sama jsem ve svých online kurzech pracovala se spoustou klientů. A fungovalo to skvěle. Mým cílem totiž není říci vám: „Dělejte tohle a tohle přesně tímto způsobem.“ Chci vás naučit rozumět tomu, co děláte a proč to děláte. Pochopit souvislosti a naučit se s tím pracovat. A to dělám jak ve svých online kurzech, tak i v živých lekcích. Protože nejvíce práce odvádíte se svým psem během každodenních procházek a běžného soužití. A ani tam vás nevidím a nemohu opravovat vaše chyby. Proto je pro mne důležité vše vám co nejlépe vysvětlit. V online kurzu na to mám dostatek času, stejně jako na vaše otázky a podrobný rozbor případných problémů. Získáte tak mnohem více informací a mé pomoci než při praktickém kurzu na cvičáku

Mohu platit na splátky?

Ano. Platbu za kurz lze rozdělit do tří splátek ve výši 1600Kč. Pokud potřebujete platit na splátky, prosím kontaktujte mě na sarka@ozzoteam.cz a probereme spolu podrobnosti.

Budu to stíhat?

I když je výcvik psů mým největším koníčkem, jsem také máma malého dítěte a podnikatelka. Ani já nemám na práci se psy tolik času, kolik jsem měla dříve, kdy to byl můj jediný závazek. A chápu, že to tak máte i vy. Proto se ve svých kurzech soustředím na to, aby cvičení byla opravdu snadno proveditelná a mohli jste je zapojovat do běžného venčení. Psům navíc mnohem více vyhovuje, když s nimi novou dovednost procvičíte několikrát za den během pár minut, než kdybyste dělali 3x týdně hodinovou lekci. Samotný výcvik tak bez problémů zvládnete během vašeho běžného života se psem.

Veškeré texty a videa vám zůstanou přístupné po dobu jednoho roku, takže si je můžete procházet svým tempem.

Zvládne kurz i začátečník?

V jednotlivých lekcích půjdeme od těch nejzákladnějších, jednoduchých dovedností, po ty pokročilejší. Vše vysvětluji tak, aby se ani začátečníci nemuseli bát do kurzu zapojit. Zároveň máte možnost se mě na cokoliv ptát a já vám vše ráda dovysvětlím nebo spolu probereme řešení konkrétních situace.

Copyright © 2021 Šárka Ševčíková