Závěrečná přednáška

Jak zvýšit pozornost svého psa a užít si spoustu zábavy

Letní škola přivolání

Naučte svého psa ochotné a hravé přivolání do konce léta.

10týdenní online kurz

10.7. – 17.9. 2023

Jste celou procházku ve střehu a hlídáte, jestli se někde neobjeví jiný pes nebo cyklista?

Můžete se občas ukřičet a váš pes vás stejně nevnímá?

Bojíte se, aby se mu někde něco nestalo?

 

Najděte se svým chlupatým parťákem konečně společnou řeč a naučte se přivolání, které vás oba bude bavit.

Poznejte spoustu zábavných her i praktických cvičení, díky kterým bude pes ochotně spolupracovat a to i při velkém rozptýlení.

A naučte se efektivně trénovat na běžných procházkách i výletech za letním dobrodružstvím.

Co vás v kurzu čeká?

Pomocí jednoduchých her získáte zájem psa o spolupráci.

Dozvíte se, jak na trénování v rušném prostředí a jak co nejvíce zvýšit své šance na úspěch, když se objeví nečekané rozptýlení.

Pořádně procvičíte a zažijete svému psu jednotlivé části přivolání od reakce na povel, přes automatickou otočku, až k rychlému přibíhání.

A naučíte se odměňovat méně a méně, bez toho, že by pes přestal poslouchat.

Navíc si ukážeme, jak

 zlepšovat celkovou ovladatelnost a komunikaci i na velkou vzdálenost.

 jednoduše naučit psa „zaparkovat“ tak blízko, aby už se vám nestalo, že se nenechá připnout na vodítko či přidržet za obojek.

 přizpůsobit trénink na míru konkrétnímu psu tak, aby byl skutečně efektivní a ne nudný a otravný.

Míra pokroku nám nakonec vyrazila dech. V tom velkém množství informací a cviků si každý může najít to svoje, co jemu a jeho psu vyhovuje a funguje, co potřebuje nacvičit, nebo zdokonalit. Díky tomu jsou naše procházky kreativnější a zábavnější a tudíž i my v očích naší feňule sbíráme plusové body. Výměnou dostáváme takové přivolání, které nám umožňuje chodit ve většině situací beze stresu a na volno.

Iva a Baruše (český strakatý pes)

Od začátku  to psy bavilo. Během celého kurzu, i když bylo vedro, vydržela psiskám chuť do cvičení a ještě více jsme si upevnili i vztah mezi sebou. Už je to skoro rok a signál na přivolání už nám zůstal napořád. Na procházce nemusím volat každého zvlášť. Stačí jeden signál a přiběhnou oba najednou. Pokud někdo váhá jako já, určitě do toho jděte a uvidíte, že to bude super. 

Květa a Perry s Dexem (malý knírač)

Dostala jsem hodně tipů na cvičení, která podporují vztah psovoda se psem a směrují  pozornost psa na páníčka. Přivolání se nám dost zlepšilo. Velmi oceňuji rychlou zpětnou vazbu. U každého zaslaného videa hned psala, co je dobře a co naopak zlepšit nebo kde dělám chybu. Určitě doporučuji se on-line kurzu zúčastnit. Zlepšíte si komunikaci se psem a užijete si společnou zábavu.

Michaela a Yva (novofundlandský pes)

Přidejte se k 10týdenní Letní škole přivolání a naučte se trénovat jednoduše, efektivně a tak, aby vás to oba bavilo.

Chci se přidat

Na co konkrétně se můžete těšit?

V každé lekci si povíme něco z výcvikové teorie a ukážeme si dvě až tři praktická cvičení pro vaše tréninky. Ta jsou připravena tak, abyste si zvládli zatrénovat kdekoliv a kdykoliv. Ať už jdete do lesa na borůvky nebo vyrazíte s rodinou pod stan. Nepotřebujete žádné extra vybavení, ani čas navíc. Zvládnete to během každodenních procházek a můžete zapojit i děti.

Čeká nás 16 různých cvičení a her, které jsou zaměřeny na zvýšení motivace a zažití si automatické reakce na naše povely. Každé z nich je podrobně popsáno v textu a doplněno videoukázkou, abyste přesně věděli, co máte dělat.

Ve výcvikové teorii si povíme:

  • O srozumitelné komunikaci mezi člověkem a psem.
  • Co je důležité pro udržení pozornost i u psů, kteří se obtížně motivují.
  • Jak během procházek upevňovat ovladatelnost a zvykat psa na spolupráci, i když právě netrénujeme.
  • Čím zvýšit své šance na úspěch i při velkém rozptýlení a co je důležité pro práci v náročném prostředí.
  • Jak ubírat na odměnách ale ne na motivaci.
  • A co dělat, když i přes všechen trénink pes neposlechne.

Získáte tak vše potřebné pro jednoduchý a efektivní trénink, který zvládnou i úplní začátečníci. Mým cílem je, abyste pochopili, co a jak dělat a proč to tak dělat. Abyste se už nemuseli bát, že děláte chyby, nebo že výcvik nezvládnete.

Jak kurz probíhá?

Prvních 7 týdnů na vás bude každé pondělí čekat v členské sekci nová lekce s texty a ukázkovými videi.  Zároveň se budeme setkávat ve facebookové skupině či na e-mailu, kde zodpovím všechny vaše otázky. Pokud si tedy nebudete čímkoliv jisti, nebo váš pes nebude reagovat tak, jak jsme si naplánovali, stačí se zeptat a společně najdeme řešení. Kromě otázek máte možnost posílat mi také videa z vašeho tréninku, abych mohla poradit co nejkonkrétněji .

Poslední tři týdny vám zůstane má plná podpora, takže budete mít čas v klidu dohnat to, co jste nestihli, a zeptat se, na co jste se nezeptali. Nemusíte se tedy bát, že byste si pro samé trénování ani nestihli užít dovolenou.

Přístup ke všem materiálům budete mít po dobu jednoho roku. Můžete se k nim tak kdykoliv vracet a připomenout si to, co právě řešíte.

A to není vše – mám pro vás i BONUSY!

Přednášky: Stres v životě psů I a II

O tom, jak stres ovlivňuje chování našich psů v nejrůznějších situacích, jak jim můžeme pomoci se stresu zbavit a chybět nebudou ani příklady z praxe.

Přednáška: Odměny pohledem psa – jak fungují a  a co jste o nich nevěděli

V té si povíme o relativní hodnotě odměna a jak s ní pracovat. Jak využívat to, co pes sám chce, nebo ho naučit chtít to, co se hodí nám.

 Minikurz Jak zvýšit pozornost svého psa a užít si spoustu zábavy.

4 jednoduchá cvičení a 4 teoretická povídání k trénování pozornosti. Protože pokud vám pes nevěnuje pozornost, nemáte s kým cvičit.

Akční bonus:

Přivolání od zvěře

Přihlaste se do sobotní 22. hodiny a získáte navíc 5 lekcí o trénování přivolání od zvěře nebo jiného extrémně zajímavého rozptýlení a k tomu další tři týdny mé plné podpory navíc!

Letní škola přivolání

stojí 7420Kč, za které získáte

 7 lekcí z výcvikové teorie i praxe

 10 týdnů mé plné podpory a odpovědí na vaše otázky

16 různých cvičení a her s podrobnými návody a ukázkami

A k tomu ověřený postup pro trénování přivolání krok za krokem a učení doplňujících dovedností pro co nejjednodušší soužití a spolupráci

Jdu do toho!

Minulý rok jsem se účastnil online kurzu přivolání a byl jsem z toho velice nadšený, tedy já i můj pes.
Způsob, jakým přistupujete ke cvičení byl ten nejlepší, co jsem mohl poznat. Moc Vám za tu příležitost děkuji.

Tomáš J. (stafbulík)

Letní škola přivolání je pro mne motivací a návodem jak s pejskem pracovat na přivolání. A daří se nám dobře. Ještě jednou velké díky, kurz je moc dobře připravený. 

Monika J. (český strakatý pes)

 

Jak kurz vznikl?

Bára se ke mně dostala ve 4 letech jako hodně týraný pes. I když už jsem v té době měla znalosti a zkušenosti z práce na cvičáku a věděla, jak trénovat, práce s ní byla opravdu obtížná. Celý předchozí život nezažila od lidí moc dobrého, nebyla zvyklá spolupracovat, vše kolem ji extrémně rozptylovalo a odvádělo její pozornost.

A právě s ní jsem začala tento kurz připravovat. Vybrala jsem do něj to nejefektivnější a nejdůležitější pro trénování přivolání a připravila plán, který bude motivující a zábavný pro psa a zároveň jednoduchý pro majitele.

I když začátky s Bárou nebyly vůbec jednoduché a její minulost se nedala vymazat, našly jsme nakonec společnou řeč v životě i přivolání. Zvládla jsem to s ní. A udělám vše proto, abyste to se svými chlupáči zvládli i vy.

Máte otázky?

Dá se vůbec něco takového naučit, když je to online?

Má zkušenost je taková, že dá. Já sama jsem prošla řadou online kurzů u českých i zahraničních odborníků a sama jsem ve svých online kurzech pracovala se spoustou klientů. A fungovalo to skvěle. Mým cílem totiž není říci vám: „Dělejte tohle a tohle přesně tímto způsobem.“ Chci vás naučit rozumět tomu, co děláte a proč to děláte. Pochopit souvislosti a naučit se s tím pracovat. A to dělám jak ve svých online kurzech, tak i v živých lekcích. Protože nejvíce práce odvádíte se svým psem během každodenních procházek a běžného soužití. A ani tam vás nevidím a nemohu opravovat vaše chyby. Proto je pro mne důležité vše vám co nejlépe vysvětlit. V online kurzu na to mám dostatek času, stejně jako na vaše otázky a podrobný rozbor případných problémů. Získáte tak mnohem více informací a mé pomoci než při praktickém kurzu na cvičáku

Mohu platit na splátky nebo v EUR?

Ano. Platbu za kurz lze rozdělit do tří splátek. Stejně tk je možné platit v eurech jednorázovou platbou nebo na splátky. Všechny tyto možnosti najdete v přihlašovacím formuláři. Pokud byste potřebovali platbu ještě jinak upravit, napište mi prosím na sarka@ozzoteam.cz a určitě se dohodneme.

Budu to stíhat?

I když je výcvik psů mým největším koníčkem, jsem také máma malého dítěte a podnikatelka. Ani já nemám na práci se psy tolik času, kolik jsem měla dříve, kdy to byl můj jediný závazek. A chápu, že to tak máte i vy. Proto se ve svých kurzech soustředím na to, aby cvičení byla opravdu snadno proveditelná a mohli jste je zapojovat do běžného venčení. Psům navíc mnohem více vyhovuje, když s nimi novou dovednost procvičíte několikrát za den během pár minut, než kdybyste dělali 3x týdně hodinovou lekci. Samotný výcvik tak bez problémů zvládnete během vašeho běžného života se psem.

Veškeré texty a videa vám zůstanou přístupné do 30. června 2023, takže si je můžete procházet svým vlastním tempem.

Zvládne kurz i začátečník?

V jednotlivých lekcích půjdeme od těch nejzákladnějších, jednoduchých dovedností, po ty pokročilejší. Vše vysvětluji tak, aby se ani začátečníci nemuseli bát do kurzu zapojit. Zároveň máte možnost se mě na cokoliv ptát a já vám vše ráda dovysvětlím nebo spolu probereme řešení konkrétních situace.

Chci trénovat s vámi!

Copyright © 2021 Šárka Ševčíková