Home 9 Online kurzy 9 Online kurz základní poslušnosti

Online kurz základní poslušnosti

Z roztomilého štěňátka už je pěkný puberťák, ale ta poslušnost není, co jste si představovali? Utíká, tahá na vodítku, nesoustředí se?

Bojíte se, aby vám jednou nepřerostl přes hlavu?

Tak do toho pojďte se mnou!

 

Slibuji, že udělám vše pro to, abyste měli doma přesně takového parťáka, jakého jste si vždy přáli.

 Mám pro vás online kurz základní poslušnosti, který vychází z velmi oblíbeného praktického kurzu, jímž prošli stovky účastníků. Díky tomu vím přesně, co vás trápí a jak vám mohu pomoci.

 Na rozdíl od kurzu na cvičáku, ale nejsme v online kurzu ani já ani vy omezeni časem. Vy se tak vyhnete dojíždění, a já mohla do kurzu přidat i spoustu materiálů navíc, na které na cvičáku nezbývá čas.

Co se v kurzu naučíte?

Dozvíte se, jak trénovat svého psa v základních dovednostech. Aby už jste se nemuseli bát, pustit ho z vodítka, nebo ho naopak na vodítku vést rušnou ulicí. Dám vám jednoduché a srozumitelné návody na trénování, které využívám ne jen u svých psů, ale také u stovek svých klientů.

Navíc si povíme o psí pubertě, strachu, štěkání na koště a další. Ale také jak omezit pamlsky ve výcviku, učit psa sebekontrole nebo odbourávat navádění pamlskem.

Bude to vyžadovat trochu vašeho času, práce a  trpělivosti. Ale pokud se do toho dáte a vytrváte, budete mít brzy po svém boku psa, který ochotně poslouchá, zůstává klidný i v náročnějších situacích a především si budete rozumět.

Vaše videa jsou super!!! A moc nám pomáhají, vždycky si uvědomíme, co děláme špatně. Většinou si je pouštíme večer, takže se nám občas stane, že u toho usneme a vidíme je i dvakrát! 😀 o to víc doufám, že nám to pak jde líp.

Zajíčková Martina a kříženka Eri

Obsah kurzu

1. lekce Základní dovednosti

2. lekce Sebekontola a povel Fuj!

3. lekce Chůze na vodítku, chůze u nohy, target

4. lekce Sedni – lehni – vstaň, obíhání

5. lekce Zastavení, nepravidelný rozvrh odměn

6. lekce Zůstávání, překážky

Bude to fungovat, když je to online?

Bude. Učení lidí, jak trénovat jejich psy, se věnuji už 10 let. Více jak polovinu toho času také prostřednictvím internetu. Díky online zpracování se nemusíte omezovat dojížděním a přesným časem lekcí. Vše se naučíte z pohodlí domova. I samotný trénink svého psa začínáte doma, kde jste oba klidní a nic vás nerozptyluje. Postupně pak můžete vše přenášet na své procházky a výlety.

Pokud narazíte na jakýkoliv problém, nebo budete mít další otázky, můžete mne kdykoliv kontaktovat a vše spolu probereme.

„Velkým pomocníkem jsou i texty, které mám k dispozici. Je v nich velmi dobře vysvětleno proč se pejsek chová, tak jak se v dané situaci chová, co je důležité a proč. Jak pes chápe některé situace svýma očima, ne těma mýma- to je docela rozdíl a my si to neuvědomujeme. Jsem ráda, že se tu dozvídám, jak důležité je porozumět psí řeči. Až s tímto kurzem jsem pochopila, že chyba není u psa, ale u majitele. Třeba fakt- poprvé jsem o tom slyšela tady- že vůbec není samozřejmé, aby pejsek od první chvíle rozuměl přivolání. Nebo víte, že existuje u psa tzv. strachové období a že je jich několik ? Já už to díky textům Šárky Ševčíkové vím a vím, co s tím dělat.“

Živana Stupková a tibetský teriér Loki

Zvládne to i začátečník?

V kurzu si vše projdeme od úplného počátku. Nečekejte ale instantní řešení. Dostanete znalosti. Práce s nimi už bude na vás. Já jsem připravena zodpovědět všechny vaše otázky, uvítám každé video z tréninku i reálných situací, abych mohla poradit co nejkonkrétněji. Pokud se ale nechcete učit a pokud nechcete pracovat se svým psem, kurz si nekupujte.

Psi nejsou stroje a nelze nikdy říci, že když uděláte to či ono, bude to mít takový nebo makový výsledek. Proto se snažím vám v kurzu předat obecné znalosti tak, abyste pochopili, jak výcvik funguje a jak psa trénovat. A k tomu způsoby, jak učit konkrétní dovednosti. Díky tomu budete moci upravit cvičení vždy na míru svému psu i sami sobě.

„Přehledné zpracování, hodně pomáhají doplňující videa k textu, dostatek času na kurz, hlavně je to podané srozumitelně a lidsky :-)“

Jak kurz probíhá?

V členské sekci se vám postupně zveřejní 6 obsáhlých lekcí s různými tématy. Každá obsahuje podrobné postupy, ukázková videa a doplňující povídání na obecná témata jako je odbourávání navádění, omezení odměn apod.

Mezi lekcemi budete mít vždy 2 týdny na cvičení. A čekají vás i bonusová povídání s rozličným zaměřením. Po dobu kurzu mi můžete zasílat své otázky a videa z tréninků, které spolu podrobně rozebreme.

Přístup k materiálům vám zůstane po dobu 6 měsíců.

„Kurz je srozumitelný i pro naprosté laiky. Díky poutavému povídání lektorky každému dojdou souvislosti, o kterých možná doposud nevěděl, ale přijde aha moment, kdy najednou vše do sebe logicky zapadne. Nejde jen o naučení psiska novým kouskům nebo zlepšení poslušnosti. Lektorka otevírá páníčkům jejich mysl, což je vede k zamyšlení se nad chováním svého psiska a následnému pochopení chování psa, tak, že si páníček uvědomí, jak případnému nežádoucímu chování předcházet, což vede ke zlepšení vztahu páníčka a psiska. A za to lektorce tleskám!“

Kolik času mi to zabere?

Efektivní trénink je častý, ale krátký. Základní dovednosti lze procvičit během dne v běžných situacích: sednutí u přechodu, zůstávání na místě během vaření, chůze u nohy při míjení skupinky dětí apod.

Matriály v kurzu lze rozdělit do menších celků a procházet si je postupně, jak vám to bude časově vyhovovat. Snažte se pouze dodržet jejich posloupnost.

„Nejsem vázaná přesným časem výcviku a nemusím spoléhat na to, co by se učilo na cvičišti. Vybírám podle své potřeby a po konzultaci to, co potřebuji, aby se má fenka naučila. Každý cvičíme pejska za jiným účelem a v online kurzu máte daleko více možností.“

Živana Stupková a tibetský teriér Loki

Ing. Šárka Ševčíková

Výcviku psů se věnuji už 10 let. Mou hlavní snahou je, naučit vás chápat chování psů a jejich motivaci. Díky tomu pro vás bude snadné, trénovat efektivně a tak, aby to bavilo vás oba.

Online kurz základní poslušnosti

Pro začátečníky

Typ kurzu: online kurz

Začátek kurzu: Kdykoliv

Trvání: 14 týdnů, 6 měsíců přístup k materiálům

Počet lekcí: 6