fbpx
Home 9 Online kurzy 9 Online kurz základní poslušnosti

Online kurz základní poslušnosti

Z roztomilého štěňátka už je pěkný puberťák, ale ta poslušnost není, co jste si představovali?

Utíká, tahá na vodítku, nesoustředí se? Už je na čase s tím něco udělat? Bojíte se, aby vám jednou nepřerostl přes hlavu? Nechcete v jeho výchově a výcviku nic zanedbat? Tak do toho pojďte se mnou a já slibuji, že udělám vše pro to, abyste měli doma přesně takového parťáka, jakého jste si vždy přáli.

Šárka Ševčíková

Jsem tu, abych vám pomohla vychovat z toho vašeho raubíře skvělého společníka. A to za pomoci porozumění a moderních metod. Tak, aby trénink bavil vás oba.

Naučíte se, jak trénovat svého psa v základních dovednostech. Aby už jste se nemuseli bát, pustit ho z vodítka, nebo ho naopak na vodítku vést rušnou ulicí. U toho si povíme něco i o psí pubertě, strachu, štěkání na koště. Ale také třeba o tom, jak omezit pamlsky ve výcviku, učit psa sebekontrole nebo odbourávat navádění rukou či pamlskem.

Bude to vyžadovat trochu vašeho času, práce a  trpělivosti. Ale pokud se do toho dáte a vytrváte, budete mít brzy po svém boku psa, který ochotně poslouchá, zůstává klidný i v náročnějších situacích a především se s ním dokážete v klidu dohodnout, co má či nemá dělat.

1. lekce Základní dovednosti
2. lekce Sebekontola a povel Fuj!
3. lekce Chůze na vodítku, chůze u nohy, target
4. lekce Sedni – lehni – vstaň, obíhání
5. lekce Zastavení, nepravidelný rozvrh odměn
6. lekce Zůstávání, překážky

„Vaše videa jsou super!!! A moc nám pomáhají, vždycky si uvědomíme, co děláme špatně. Většinou si je pouštíme večer, takže se nám občas stane, že u toho usneme a vidíme je i dvakrát! 😀 o to víc doufám, že nám to pak jde líp.“

Zajíčková Martina a kříženka Eri

Bude to fungovat, když je to online?

Bude. Učení lidí, jak trénovat jejich psy, se věnuji už 10 let. Více jak polovinu toho času také prostřednictvím internetu. Díky online zpracování se ale nemusíte omezovat dojížděním a přesným časem lekcí. Vše se naučíte z pohodlí domova. I samotný trénink svého psa začínáte doma, kde jste oba klidní a nic vás nerozptyluje. Postupně pak můžete vše přenášet na své procházky a výlety.

Pokud narazíte na jakýkoliv problém, nebo budete mít další otázky, stačí mne kontaktovat a vše spolu probereme.

Zvládne to i začátečník?

V kurzu si vše projdeme od úplného počátku. Nečekejte ale instantní řešení. Dostanete znalosti. Práce s nimi už bude na vás. Já jsem připravena zodpovědět všechny vaše otázky, uvítám každé video z tréninku i reálných situací, abych mohla poradit co nejkonkrétněji.

Pokud se ale nechcete učit a pokud nechcete pracovat se svým psem, kurz si nekupujte.

Jak kurz probíhá?

V členské sekci postupně zveřejním 6 obsáhlých lekcí s různými tématy. Každá obsahuje podrobné postupy, ukázková videa a doplňující povídání na obecná témata jako je odbourávání navádění, omezení odměn apod. Mezi lekcemi budete mít vždy 2 týdny na cvičení. A čekají vás i bonusová povídání s rozličným zaměřením. Po celou dobu kurzu budete mít možnost pokládat otázky, zasílat videa a diskutovat se mnou i ostatními účastníky kurzu prostřednictvím fb skupiny nebo na e-mailu. Kurz začíná 6. ledna 2021 a bude otevřen do 18. dubna 2021

Kolik času mi to zabere?

Efektivní trénink je častý, ale krátký. Základní dovednosti lze procvičit během dne v běžných situacích: sednutí u přechodu, zůstávání na místě během vaření, chůze u nohy při míjení skupinky dětí apod.

Matriály v kurzu lze rozdělit do menších celků a procházet si je postupně, jak vám to bude časově vyhovovat. Snažte se pouze dodržet jejich posloupnost.

Online kurz základní poslušnosti

Pro začátečníky

Typ kurzu: online kurz

Začátek kurzu: 6. 1. 2021

Trvání: 14 týdnů

Počet lekcí: 6