fbpx

Na vodítku bez tahání

Naučte svého psa chodit na vodítku v klidu a bez tahání. Omezíte konflikty s jinými psy, zlepšíte společnou komunikaci a procházky si oba maximálně užijete.

Ing. Šárka Ševčíková

Tahání a jeho příčiny řeším se svými klienty už řadu let. Na základě zkušeností jsem připravila kurz naplněný tím nejdůležitějším – učením vzájemné komunikace, porozuměním a jednoduchými cviky, které se pro vás oba snadno stanou rutinou.

Tahá na vodítku jako splašený a občas se bojíte o své i jeho zdraví? To asi není to, co jste si při jeho pořizování plánovali. Ale nebojte, nejste v tom sami. Tahání trápí velkou část majitelů psů. A proto jsem tu já, abych vám pomohla.

 

Náplň kurzu

Společně naučíme vašeho psa chodit na vodítku tak jak se má. Bez nutnosti neustále zastavovat nebo měnit směr.

Seznámíme se s příčinami tahání a s tím, jak rozdílně s nimi pracovat a řešit je.

Projdeme si doplňující cvičení pro zlepšení komunikaci.

Naučíme se pracovat se sebekontrolou, která se je nezbytná ne jen při řešení tahání, ale i při učení přivolání a spolupráce při větším rozptýlení.

Kurz trvá 10 týdnů, přístup k materiálům vám zůstane po dobu šesti měsíců. Budete tak mít čas si vše v klidu projít, vracet se k jednotlivým lekcím a především si se svým psem vytvořit pevné návyky a převést teorii v praxi. Kurz je určen začátečníkům i pokročilým. Jednotlivá cvičení jsou velmi jednoduchá a nemusíte se bát, že byste něco nezvládli. Vaším hlavním úkolem bude především daná cvičení psu zažít a udělat z nich rutinu, kterou bude velmi snadné dodržet. Kurz je určen i těm, kteří se věnují se svým psem dogtrekingu, canicrosu či jinému tahu.

Na vodítku bez tahání

Jste připraveni získat se svým psem úplně nový vztah, naučit se společně komunikovat a spolupracovat? Pokud s tím už opravdu chcete něco udělat,

3450Kč

Pro začátečníky i pokročilé

Typ kurzu: online kurz

Začátek kurzu: 8. 4. 2021

Trvání: 10 týdnů

Přístup k materiálům:   6 měsíců