fbpx
Home 9 Online kurzy 9 Kurz triků a trenérských dovedností

Kurz triků a trenérských dovedností

Naučím vás trénovat svého psa tak, aby vám rozuměl a ochotně spolupracoval!

 

– Nesoustředí se, je roztěkaný, cvičení ho nezajímá?

– Nemůžete se dostat přes cviky, které jiní naučí za chviličku?

– Při výcviku se zadrháváte a neumíte si s problémy poradit?

 

Každý pes je jiný a pouhé sledování cizích postupů nestačí. Výcviku musíte rozumět. Pak dokážete najít ideální cestu pro sebe a svého psa. Získáte jeho pozornost a spolupráci.

Dobrý vztah začíná porozuměním.

– Naučíte se lépe rozumět svému psu a procesu jeho učení.

– Seznámíte se s důležitými aspekty trénování zvířat.

– Dokážete cvičení upravit na míru svému psu.

– Nasbíráte zkušenosti při učení nejrůznějších dovedností.

 

Šárka Ševčíková

O výcviku se učím od těch nejlepších českých a zahraničních odborníků, od svých vlastních zvířat, i od bezpočtu fantastických psích osobností svých klientů. Učením triků začínám výcvik každého svého psa. Dávají mi možnost ho dobře poznat, naučit ho se mnou spolupracovat a rozvíjet jeho fyzickou i psychickou kondici.

– Mou plnou podporu po dobu 22 týdnů a přístup ke všem materiálům až do konce roku 2021.

– Podrobné návody k naučení více než 30-ti různých triků a dovedností.

– Informace z teorie výcviku a učení psů.

– Možnost pravidelných konzultací a pomoci při trénování svého psa.

– Doplňující povídání na témata, která vás nejvíce zajímají.

Společně se podíváme na více jak 30 různých triků, od těch nejjednodušších po pokročilé. V úvodu každého cvičení najdete upozornění, pro jaké psy je či není vhodné, především s ohledem na vývoj štěňat, jakou výcvikovou metodu použijeme a případně zda je důležitým krokem pro učení dalších dovedností.

K tomu si povíme spoustu důležitých informací o výcviku, jeho pravidlech a zákonitostech. Tak, abyste mu porozuměli co nejlépe a mohli se pro své psy stát těmi nejlepšími trenéry

Podíváme se na to, jak trénink pro psa upravit tak, aby vše co nejrychleji pochopil, pracoval ochotně a s radostí. A nezapomeneme ani na to, jak učit psa pracovat i v rozptylujícím prostředí a bez pamlsků.

„Do kurzu bylo zařazeno obrovské množství opravdu užitečných informací a taky spoustu cviků. Většinu cviků, je možné zařadit do praxe (např. nose touch, aport, položení hlavy,..), což je super. Naopak jsou tu i cviky, které slouží „jen“ k pobavení psa a pánečka – ideální pro upevnění našeho vztahu. Řekla bych, že žádný trik z kurzu není zbytečný.

Líbí se mi, že v kurzu nejsou uvedeny pouze triky, ale také rady pro cvičení – metody výcviku, motivace, podmínky při cvičení,…

Náplní mojí práce je výcvik vodicích psů a také trénink s pečovateli, kteří mají psy v předvýchově. Myslím, že spoustu informací, které jsem se tu dozvěděla, budu moci použít v praxi :).

Díky za kurz!

A budu se těšit na další :)“

Bára Pavlíčková, německý ovčák

Celý kurz je rozdělen do 10 lekcí, mezi nimiž bude rozestup 1 – 2 týdnů. Tak, abyste měli čas vše potrénovat. Mimo ně nás čekají ještě doplňující povídání k teorii výcviku a konkrétní tipy pro vaše tréninky.

Během kurzu máte mou plnou podporu v trénování triků i jiných dovedností. Můžete se mno konzultovat své postupy, výcvikové problémy, ptát se na cokoliv.

Rozsah cviků v  kurzu je opravdu veliký, není ale potřeba vše psa naučit. Můžete si vybírat. Co ale doporučuji, je opravdu se vždy zamyslet nad každou lekcí teorie výcviku a přenést znalosti co nejdříve do praxe. A využít možnost ptát se na cokoliv a azsílat svá videa z výcviku, abyste ode mne získali maximum informací.

Ke kurzu bude také uzavřená fb skupina pro účastníky.

Kurz triků a trenérských dovedností

2 650 Kč

Začátečníci i pokročilí

Typ kurzu: online kurz

Začátek kurzu: 27. 1. 2021

Konec kurzu: 30. 6. 2020

Trvání: 22 týdnů

Počet lekcí: 10

2 650 Kč