Dokonalý trik

Co je pro vás dokonalý trik? Co jste si vždy přáli svého psa naučit a nikdy nenašli odvahu?

O čem jste snili, že jednou bude váš pes umět?

Zapomeňte na přivolání a netahání na vodítku. Teď jde o vaše tajné sny. Co vám skutečně rozbuší srdce? Co by měl váš pes umět, aby to byl ten nejlepší pes na světě?

Víte, jak ho to naučit? Já ano. A v tomto kurzu vám to ukážu. Naučím vás připravit tréninkový plán k vašemu vysněnému triku a následně i k čemukoliv dalšímu, co budete potřebovat.

Šárka Ševčíková

 Své profesi se věnuji už více jak 10 let. Chtěla bych vás naučit pracovat se svým psem jako osobností, vnímat jeho jedinečnost a vnést do vaší spolupráce porozumění a potřebné znalosti.

Před jeho začátkem se sejdeme v uzavřené facebookové skupině. Každý den tam ode mne získáte informace k tomu, abyste si mohli sestavit podrobný výcvikový plán pro váš vysněný trik.  A zároveň tam můžeme diskutovat o konkrétních postupech a možnostech.  

Minikurz potrvá 5 dní, od 15. do 19. ledna. Poté bude skupina archivovaná. Zůstane vám možnost se do ní vracet a procházet si příspěvky, nebude už ale možné dále zde komunikovat. I po skončení minikurzu se mnou budete moci trénink Dokonalého triku dále konzultovat.

Zdarma

Pro začátečníky

Typ kurzu: online kurz

Začátek kurzu: 15.ledna 2020

Trvání: 5 dní