Zimní výcvik

19.11.2014 11:46

Zima 2016/2017

I letos nás, stejně jako v předchozích letech, čeká zimní výcvik v hale na Výstavišti. Ten započne v hale E1 v neděli 11.prosince a potrvá až do konce února. Výcvik v hale bude probíhat vždy v neděli a úterý odpoledne, středa  odpoledne budou probíhat venku na cvičišti U Hada a pondělí odpoledne na sídlišti Vltava, dokud nám to počasí dovolí.
Do areálu Výstaviště je umožněn vstup i vjezd hlavní branou z ulice Husova (na obrázku č.1). Vstup od tesca bývá bohužel zavřený.
V areálu Výstaviště je povinnost držet psy na vodítku, uklízet po nich, i uhradit případné škody. V hale bude připraven koberec, aby psům povrch neklouzal, proto je prosím před výcvikem řádně vyvenčete a pokud uvidíte, že i během výcviku by se rádi vyvenčili, snažte se je včas vyvézt ven. Hala není vytápěna. Sociální zařízení bude zajištěno. Parkovat lze přímo na parkovišti z boku haly. Pokud budete do areálu zajíždět vozem, doporučuji vytisknout povolení k vjezdu VJEZD POVOLEN (2).doc (13 kB). Většinou ale není potřeba.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.