Zima 2020

29.02.2020 17:30

I letos jsem pro naše společná cvičení zajistila halu, tentokrát ale ne v areálu Výstaviště, ale Českých Drah, nedaleko vlakového nádraží. Zajet do areálu můžete přímo z ulice Mánesova, parkovat lze přímo u haly, V celém areálu je nezbytné mít psa na vodítku – jezdí zde auta, autobusy i vlaky! A samozřejmě po něm uklízet.

V hale je položena umělá tráva vhodná pro psí sporty. Proto je nezbytné maximálně se snažit nenechat zde psy venčit! Tráva je vysoká a v podstatě není možné ji vyčistit. Kdykoliv budete mít pocit, že to váš pes potřebuje, berte ho prosím ven.

Bohužel není v tuto chvíli k dispozici toaleta. Bude se řešit oprava, zatím ale nemohu nic konkrétního slíbit, nezávisí to na mne.

Cvičit v hale budeme od ledna 2020 do jara – upřesníme si dle počasí. Vzhledem k velikosti haly budeme cvičit v menších skupinkách. Přednost mají určitě skupinové kurzy.  Teprve při jejich nenaplnění budu případně otevírat také individuální lekce. V hale nebude probíhat školka pro štěňata, výcvik pro starší pesík se ale budu snažit maximálně přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud tedy máte zájem o kurz, který není aktuálně vypsán, napište mi a bude-li více zájemců, kurz otevřu.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.