Zima 2018/2019

27.02.2019 22:47
I letos nás, stejně jako v předchozích letech, čeká zimní výcvik v hale na Výstavišti. Ten započne v hale H v neděli  2.prosince a potrvá až do konce února.  Výcvik v hale bude probíhat vždy v neděli a úterý odpoledne. Od neděle 23.12., do úterý 1.1. se necvičí. Ve středu odpoledne budou ia na dále probíhat výcviky na cvičišti na Branišovské, minimálně přes prosinec. Tam ale samozřejmě budeme omezeni počasím a brzkým nástupem tmy. Pokud by se výcvik v daný den kvuli počasí rušil, zašlu sms. Od ledna možná přidáme výcvik v hale také na čtvrtky odpoledne.
Do areálu Výstaviště je umožněn vstup i vjezd hlavní branou z ulice Husova (na obrázku č.1) a měl by být trvale otevřen i vstup u Tesca, ale nemohu to zaručit.
V areálu Výstaviště je povinnost držet psy na vodítku, uklízet po nich a uhradit případné škody. V hale bude připraven koberec, aby psům povrch neklouzal, proto je prosím před výcvikem řádně vyvenčete a pokud uvidíte, že i během výcviku by se rádi vyvenčili, snažte se je včas vyvézt ven. Hala není vytápěna. Sociální zařízení bude zajištěno. Parkovat lze přímo u haly. Pokud budete do areálu zajíždět vozem, doporučuji vytisknout povolení k vjezdu VJEZD-POVOLEN.doc (257024) Bez něj nemusíte být do areálu vpuštěni.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.