Září a říjen

04.09.2016 21:56

Dobrý den!

Prázdniny už nám skončili, tak jsem zde s další dávkou novinek, které jsou pro Vás připravené na září a říjen v Ozzoteamu.

Oblečení:

Nechávala jsem si teď dělat mikinu s logem Ozzoteamu na stránkách https://www.shirtinator.cz a budu přiobjednávat také pro Lenku, která chce mít vpředu jméno své a svého psa, a pro Hanču, která si text ještě vymyslí. Tak pokud se budete chtít někdo k objednávce přidat, není problém. Mají na výběr z velkého množství trik, mikin, bund a kdečeho dalšího. A můžete si sami říci, co chcete za text, obrázek…

Minikurz – kontrola:

Příští neděli od 16:30 začne nový třídílný kurz kontroly, určený všem. Jak těm, kdo chodili do školky pro štěňata, tak i těm, kdo už mají za sebou kurz základní poslušnosti i všem ostatním zájemcům. Míst je pouze 5, tak s přihlašováním neotálejte.

Kurz poslušnosti:

Kurz poslušnosti začne v neděli 18.září od 13 hodin. S některými lidmi už jsem se předem domlouvala, že budou chtít v září začít. Prosím i ty, aby mi účast na kurzu potvrdili. Případný další kurz by začal nejdříve v říjnu.

Školka pro štěňata:

Nový kurz školky pro štěňata by měl začít v neděli 18.9. od 18:30 s tím, že od října bychom čas trochu posunuli na dříve. Hlásit se můžete už teď.

Společné venčení s výcvikem na zříceninu hradu Maškovec

Ve středu 28.9. bychom mohli oslavit státní svátek společným venčením na hrad Maškovec. V létě nám to překazilo počasí, tak to snad bude o něco lepší J

Napodobování

Na sobotu 8.10. je na cvičišti naplánován seminář napodobování. Jde o novou výcvikovou metodu a skvělou zábavu, kterou si užijete Vy i Váš pes. Tak kdo by se při podzimu rád trochu vzdělával, může se přidat. A komu by náhodou tato sobota nevyhovovala a nevadí mu trochu cestovat, o týden později budu mít stejný seminář také v Praze.

V neděli 2.10. se necvičí. Budu se vzdělávat na semináři se skvělou trenérkou zvířat Gabby Harris. Pokud se někdo chcete dozvědět o trénování psů a zvířat obecně více, napište, pošlu Vám propozice a můžete se přidat.

Podrobnosti k jednotlivým akcím a kurzům naleznete v Kalendáři akcí

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.