Nedělní školka pro štěňata i starší psy

25.06.2017 17:00

Školka je určena pro pejsky jakéhokoliv věku, primárně však pro štěňata. Starší psi se mohou účastnit po domluvě. Probíhá ve skupině  a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně. Začneme v neděli 25. červnaod 17:00 hod a budeme pokračovat vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset z nějákého důvodu (napří. nevhodné počasí) lekci zrušit, nahradíme si ji zase další neděli a kurz se tak o týden protáhne. V neděli 2.7. bude výcvik probíhat pouze pokud se většina účastníků předem domluví na účasti. Pokud naopak budou převažovat dovolené, tuto neděli výcvik vynecháme. Kurz bude probíhat na cvičičšti na Branišovské. Mapku cesty naleznete zde: O nás

Zaměříme se především na seznámení pejsků s dalšími lidmi a psy, na snášení manipulace, učení běžných situací, jako je klidné ležení (například v restauraci) nebo zdravení se s lidmi. Součástí školky je také nácvik základních dovedností, jako je regulace kousání, následování psovoda, plnění základních povelů - přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze u nohy - a budování správného vztahu psa a psovoda. Majitelé zde budou seznámeni se základy péče o štěně, s možnostmi předcházení poruch chování i řešením konfliktních situací.

Náplň:

Regulace kousání, manipulace s pejskem

Zůstávání vsedě, vleže, přivolání, následování člověka

Socializace mezi štěňaty i lidmi – jak na ni a čeho se vyvarovat

Psí dominance, nácvik řešení konfliktních situací

Prevence poruch chování (strach, nuda, stereotypní chování a další)

Správné hry pro štěně i dospělého psa, kreativní odměňování, kontrola na pamlsek/hračku

Samota, návyk na pelíšek

 

V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, bude Vám umožněno nahradit si ji s dalším kurzem, případně formou individuálního výcviku.

Do školky budete potřebovat:

pohodlný obojek, případně kšíry, pevné vodítko, hodí se i dlouhé 10metrové vodítko

spoustu malinkých pamlsků nebo část krmné dávky, velký žvýkací pamlsek (sušené vepřové ucho, kost...), s nímž se pes zabaví během teoretické části

přetahovací hračku

deku, pelíšek či klec, kde bude pejsek odpočívat

Cena kurzu 1200,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu S.Pravdova@seznam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno pohlaví, plemeno a věk pejska.

V případě, že si někdo z předchozího kurzu bude v rámci tohoto kurzu nahrazovat zameškanou lekci, může být psů na lekci i více.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.