Začátek kurzu školka pro štěňata

16.03.2016 17:33
Psi doprovázejí člověka už tisíce let. Přesto nesmíme zapomínat, že jsou stále jiným živočišným druhem. Mezi námi existuje spousta rozdílů, které nelze brát na lehkou váhu. Nepochopení těchto rozdílů vede často k nedorozuměním a výchovným problémům. Proto jsme pro Vás připravili školku, kde se bude učit ne jen Váš pes, ale také Vy.

 

Školka je určena pro pejsky ve věku 8 týdnů až 6 měsíců (u menších plemen lze i později), probíhá ve skupině minimálně 3 maximálně 6 štěňat a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně. Začneme v neděli 3. dubna od 16 hod na cvičišti na Branišovské a budeme pokračovat vždy ve stejný čas. Pozor, v neděli 17.4. se necvičí! Pokud budeme muset kvůli počasí nebo jiným událostem lekci zrušit, nahradíme si ji zase další neděli a kurz se tak o týden protáhne.

Zaměříme se především na seznámení pejsků s dalšími lidmi a psy, na snášení manipulace, učení běžných situací, jako je klidné ležení (například v restauraci) nebo zdravení se s lidmi. Součástí školky je také nácvik základních dovedností, jako je regulace kousání, následování psovoda, plnění základních povelů - přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze u nohy - a budování správného vztahu psa a psovoda. Majitelé zde budou seznámeni se základy péče o štěně, s možnostmi předcházení poruch chování i řešením konfliktních situací.

Náplň:

Regulace kousání, manipulace s pejskem

Zůstávání vsedě, vleže, přivolání, následování člověka

Socializace mezi štěňaty i lidmi – jak na ni a čeho se vyvarovat

Psí dominance, nácvik řešení konfliktních situací

Prevence poruch chování (strach, nuda, stereotypní chování a další)

Správné hry pro štěně i dospělého psa, kreativní odměňování, kontrola na pamlsek/hračku

Samota, návyk na pelíšek

 

Lekce na sebe navazují, což nám umožní výrazně větší efektivitu než u otevřených lekcí. Pokud byste se některé lekce nemohli zúčastnit, budeme náhradu řešit individuálně dle vašich možností.

Do školky budete potřebovat:

pohodlný obojek, případně kšíry, pevné vodítko, hodí se i dlouhé 10metrové vodítko

spoustu malinkých pamlsků nebo část krmné dávky, velký žvýkací pamlsek (sušené vepřové ucho, kost...), s nímž se pes zabaví během teoretické části

přetahovací hračku

deku, pelíšek či klec, kde bude pejsek odpočívat

Cena kurzu 1200,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu S.Pravdova@seznam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.