Výcvikový tábor na Nových Hradech

03.06.2017 13:39

Začátkem června jsme vyrazili na první z dvojice letošních týdenních výcvikových táborů. A kam jinam než na Celnici na Nových Hradech. Penzion je určen přímo pro pejskaře a tak nabízí vše, co si jen na takovém táboře přát. Ubytování v chatkách i pokojích společně se psy, odkládací kotce pro venkovní psy, parkur na agility, dostatek prostoru pro výcvik poslušnosti, perfektní okolí na venčení a k tomu skvělou kuchyni. No, co Vám budu povídat. Užili jsme si to na maximum :-) Až jsme samou radostí zapomněli fotit :-(

Výcviku se tentokrát účastnila mlaďounká flatka Meggie, která vyzkoušela vše od agility s Nikol, přes poslušnost až po pachové práce; kříženci Sára a třínohý Kámen, který byl i přes svůj handikep k nezastavení a nejvíce si užíval zdolávání překážek na agility; malinká bievřice, která také vypadala, že překážky na agility jsou jejímdruhým domovem; kříženec Barney, který se svou paničkou dojížděl z nedalekého domova, a boxeři Ozzy a Elza. Pro Elzu to navíc byl první týden s novou paničkou a tak si na sebe teprve zvykali.

Trénovali jsme nejrůznější cviky pro praktické soužití i sportovní kynologii, zkusili si pachové práce a hry, které nám mohou s výcvikem pomoci, a jedno odpoledně jsme ztrávili na překážkách agility. Zájemci si navíc mohli agility zkusit také pod vedením Nikol Hortové, stejně jako puller či hoopers. No a pak zmrzlina z cukrárny v Nových Hradech, to byl také velký zážitek :-D

Všem účastníkům bych ráda poděkovala za skvělou atmosféru, kterou vytvořili a také za pomoc s výcvikem mého psa. Doufám, že se se všemi ještě někdy uvidíme. Třeba příští červen na Nových Hradech.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.