Úterní kurz základní poslušnosti

18.12.2018 19:00

Kurz je určen všem začátečníkům, kteří chtějí svého psa dobře zvládnout. Zahrnuje 6 hodinových lekcí, ve kterých se zaměříme na cviky základní poslušnosti i dovednosti pro život, jakou je chůze na prověšeném vodítku, přivolání, odložení, ale i nekradení jídla ze stolu, či práci v blízkosti dalších psů. Zároveň se vy budete učit, jak se svým psem pracovat efektivně a bez zbytečného stresu. Společně pak z Vašeho psa vychováme pohodového kamaráda, který bude moci jít všude s Vámi.

Pro koho:

  • Pro štěňata i dospělé psy, kteří jsou ve slušném chování a poslušnosti teprve začátečníci
  • Pro psy, kteří nevyvolávají výraznější konflikty s ostatními. Během kurzu si psy samozřejmě budou zvykat na práci mezi dalšími psy, ale není primárně určen k řešení tohoto typu problémového chování. Pokud si nejste jisti, kontaktujte mě a domluvíme se.
  • Pro majitele, kteří chtějí pochopit chování svého psa a pracovat s ním klidnou a nenásilnou formou.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek (ideálně oboje), krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině přibližně psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme v úterý 18. prosince od 19hod v hale H na Výstavišti a budeme pokračovat každý týden vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji další úterý a kurz se tak o týden protáhne. V úterý 25. 12. a 1.1. se necvičí.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě, nebo se přidáte k téže lekci v dalším probíhajícím kurzu.

Přibližný obsah kurzu:

1. lekce: Přivolání, rozdíly mezi naváděním a tvarováním

2. lekce: Povel Fuj!, nekradení jídla ze stolu, kontrola na pamlsek i hračku

3. lekce: Chůze na prověšeném vodítku, povel K noze, posílání na target

4. lekce: Sedni – Lehni – Vstaň, zůstávání v pozicích,obíhání

5. lekce: Ovladatelnost za ztížených podmínek, hra s miskou

6. lekce: Dlouhodobé odložení, relaxace psa, zdolávání překážek

Cena kurzu 1500,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.