Triky pro začátečníky

09.07.2017 14:00

Chcete svého psa naučit pár zajímavých kousků? Chcete se v budoucnu věnovat dogdancingu, či předvádět ukázky pro děti, a nevíte, kde začít? V tomto kurzu se naučíte řadu triků, užijete si spoustu zábavy se svým psem a zlepšíte své dovednosti coby trenéra Vašeho psa.

Pro koho:

Pro všechny, kdo chtějí rozvíjet spolupráci se svým psem a užít si u toho spoustu zábavy.

Kurz není limitován věkem ani dosavadním výcvikem Vašeho psa.

Pro ty, kdo by se v budoucnu rádi věnovali dogdancingu, trickdogingu, ale také třeba canisterapii, i ty, kteří jen chtějí svého psa naučit pár zajímavých kousků.

Triky jsou také skvělou průpravou pro psovody, kteří se chtějí naučit správně a srozumitelně cvičit svého psa

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek, klikr, pokud používáte, krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině psů a obsahuje sedm lekcí v délce 60minut. Začneme v neděli 9. července od 14 hod na cvičišti na Branišovské a budeme pokračovat vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset kvůli počasí nebo jiným událostem lekci zrušit, nahradíme si ji další úterý a kurz se tak o týden protáhne.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě.

Přibližný obsah kurzu:

1. lekce: Nose Touch, navádění prázdnou rukou, šťouchnutí do něčeho

2. lekce: Podávání pacek, válení sudů

3. lekce: Slalom pod nohama, otočky

4. lekce: Šlapání na podložku, vysílání k podložce

5. lekce: Couvání na podložku, couvání kolem psovoda

6. lekce: Couvání pod nohy psovoda, couvání společně se psovodem

7. lekce: Panáčkování, mávání

Cena kurzu 1000,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu S.Pravdova@seznam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.  Nebo se můžete přihlásit na první lekci přímo v rezervačním systému. Toto přihlášení vyžaduje mít předplacený dostatečný počet lekcí (10 lekcí za 1000,-) a je závazné pro celý kurz.

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.