Sváteční dvouhodinovky a společné venčení

17.11.2016 10:30

Ve čtvrtek 17. listopadu oslavíme státní svátek výcvikem a spoelčnými aktivitami s našimi pesany :-) V Ozzoteamu jsou pro Vás naplánovány dvě dvouhodinové výcvikové lekce a společné venčení s výcvikem na Rudolfov.

Dvouhodinovka: Chůze u nohy

od 10:30 do 12:30

Lekce je určena všem začátečníkům i pokročilým, kteří si chtějí pořádně potrénovat chůzi u nohy. Budeme pracovat ve skupině max 6ti psů, cvičit dohromady i každý zvlášť a podíváme se na nejrůznější aspekty tohoto cviku.

Dvouhodinovka: Výcvik hrou

od 12:30 do 14:30

Tato lekce bude zaměřena především na to, jak z tréninku udělat zábavu, kterou si užijete vy i váš pes. Jak psa motivovat, udržet jeho pozornost a jak ho lze netradičně odměňovat.

Délka obou lekcí je 120min, minimální počet účastníků 3, maximální 6. Výcvik bude probíhat na cvičišti na Branišovské a je určen jak těm, kteří už u mě cvičí, tak i novým zájemcům. Cena jedné lekce je 200,- splatná na místě, nebo 2 kredity z předplaceného rezervačního systému.

Hlásit se lze přes REZERVAČNÍ SYSTÉM nebo na emailu: S.Pravdova@seznam.cz. Do přihlášky prosím uveďte své jméno, věk, plemeno a pohlaví psa, případné výchovné nebo výcvikové problémy a telefon na Vás. kdyby se akce z nějákého důvodu rušila, informuji Vás přes SMS.

Společné venčení s výcvikem na Rudolfově

od 15:00 do 16:30

Více informací naleznete zde: Společné venčení s výcvikem na Rudolfově

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.