Společné venčení na zříceninu hradu Maškovec

02.04.2018 10:00

Společně se sejdeme  v 10hod na autobusové zastávce Boršov nad Vltavou, Březí a vydáme se po modré turistické stezce směrem na Březí a dále k řece a lesem ke zřícenine hradu Maškovec. Cetu zpět pak budeme volit podle aktuálního počasí a naší chuti. Buď bychom se vraceli stejnou cestou, která vede z velké části lesem, nebo okruhem zpět do Březí, nebo až na autobusovou zastávku Boršov nad Vltavou, Březí. Celkem by měla mít trasa - ve všech variantách - kolem 5 km a určitě ji zmákneme do 3 hodin.

Cestou jsem Vám plně k dispozici a kdokoliv se může ptát na cokoliv kolem psů. Hodní a dobře ovladatelní psi mohou být na  některých místech na volno. Pokud ale hrozí jejich útěk, budou drženi na vodítku! Vzhledem k bezpečnosti jejich i okolí i tomu, že by mohli k útěku strhnout i jinak dobře ovladatelné psy. Ti, kteří by obtěžovali, nebo napadali jiné psy, budou na vodítku či dlouhé šňůře, agresoři budou mít prostorný pohodlný košík. Jinak výbava jako na každé jiné venčení – postroj, obojek, vodítko (pevné, ne flexi), stopovačka, vodu pro psy, pamlsky na výcvik… na co jste kdo zvyklí. Část procházky půjdeme po silnici a také přes vesnici, kde bude potřeba mít psy na vodítku.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo tel 778 222 100

 


 

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.