Společné venčení na Rudolfově

17.11.2017 13:00

O co půjde?

Společně se sejdeme ve 13hod na parkovišti u kostela na Rudolfově a vydáme se po naučné stezce Cesta kolem hornického města k rybníku Mrhal a oklikou zase zpět. Trasa má délku zhruba 5km, předpokládaný čas návratu kolem 15 hod (bude záležet především na tempu, které zvolíme).

Cestou jsem Vám plně k dispozici a kdokoliv se může ptát na cokoliv kolem psů. Mimo to si se psy chvílemi také trochu zacvičíme a pod dozorem je budeme zvykat na přítomnost dalších psů. Hodní a dobře ovladatelní psi mohou být na volno. Ti, kteří by obtěžovali, nebo napadali jiné psy, nebo by hrozil jejich útěk, budou na vodítku či dlouhé šňůře, agresoři budou mít prostorný pohodlný košík. Jinak výbava jako na každé jiné venčení – postroj, obojek, vodítko (pevné, ne flexi), stopovačka, pamlsky na výcvik… na co jste kdo zvyklí.

Cena: zdarma.

Během venčení každý zodpovídá za sebe a svého psa. Přilašovat se můžete na emailu S.Pravdova@seznam.cz. Odhlašování prosím nejpozději 24 hod předem. Pokud se neznáme, napište mi prosím také své telefonní číslo, abych Vám mohla dát vědět, kdyby se cokoliv měnilo. Dále co máte za pejska, věk, plemeno, pohlaví a zda má s ostatními psy nějaký problém.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.