Společné venčení Lišov

14.04.2016 17:00

Společně se sejdeme v 17hodin na konci ulic Přívorka a Lomená na okraji Lišova a vydáme se po modré turistické značce na vyhlídku a dále do lesa až k rozcestí Pod Vlčí jámou. Vracet se budeme stejnou cestou, nebo zkusíme vsadit na naše společné orientační smysly a vzít to trochu jinudy přes les. předpokládaný konec kolem 19 hod. Parkování hledejte prosím v přilehlých ulicích. Pokud by někdo potřeboval z ČB svézt, řekněte a zkusíme se nějak domluvit, že bych Vás vzala já nebo někdo další.

Cestou jsem Vám plně k dispozici a kdokoliv se může ptát na cokoliv kolem psů. Mimo to si se psy chvílemi také zacvičíme a pod dozorem je budeme zvykat na přítomnost dalších psů. Hodní a dobře ovladatelní psi mohou být na volno. Ti, kteří by obtěžovali, nebo napadali jiné psy, nebo by hrozil jejich útěk, budou na vodítku či dlouhé šňůře, agresoři budou mít prostorný pohodlný košík. Jinak výbava jako na každé jiné venčení – postroj, obojek, vodítko (pevné, ne flexi), stopovačka, pamlsky na výcvik… na co jste kdo zvyklí.

Cena: 50,- za účastníka se psem/psy, doprovod zdarma. Přihlašovat se můžete na emailu S.Pravdova@seznam.cz nebo přes rezervační systém.

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.