Speciální akce

16.03.2016 12:17

V průběhu roku jsou vypisovány i další speciální akce, při kterých můžete zlepšovat poslušnost svého psa. Jsou to například:

Dvouhodinovky poslušnosti

Tyto lekce jsou velice oblíbené. Cvičí se vždy ve skupině maximálně 4 psů a lekce jsou buď zaměřeny především na trénování jedné dovednosti, nebo se střídají různé prvky poslušnosti. Výcvik je veden od jednoduššího ke složitějšímu a je připraven tak, aby si začátečníci i pokročilí přišli na své a mohli trénovat na takové úrovni, jaká jim vyhovuje. Dvě hodiny v kuse je samozřejmě obtížné udržet pozornost lidí, natož psů, proto se některé cviky začínají individuálně, kdy jeden cvičí a ostatní odpočívají. Jindy se přejde na jednoduché hry, kdy si všichni trochu odpočineme. Vypsané lekce naleznete v REZERVAČNÍM SYSTÉMU

Semináře

Semináře bývají koncipovány jako několikahodinové lekce vedené zpravidla na cvičišti na Branišovské. Jsou zaměřeny na nejrůznější témata a i zde je možnost účasti začátečníků i pokročilých. Konkrétní plánované semináře naleznete v Kalendáři akcí spolu s propozicemi na danou akci.

Budete-li mít jakékoliv otázky, kontaktujte mě na S.Pravdova@seznam,cz, či telefonu 778 222 100.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.