Školka pro štěňata - kurz

14.03.2016 19:41

Školka je určena pro pejsky ve věku 8 týdnů až 6 měsíců (u menších plemen lze i později), probíhá ve skupině maximálně 6 štěňat a obsahuje šest lekcí v délce60 - 90minut. Výcvik probíhá zpravidla jednou týdně.

Zaměříme se především na seznámení pejsků s dalšími lidmi a psy, na snášení manipulace, učení běžných situací, jako je klidné ležení (například v restauraci) nebo zdravení se s lidmi. Součástí školky je také nácvik základních dovedností, jako je regulace kousání, následování psovoda, plnění základních povelů - přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze u nohy - a budování správného vztahu psa a psovoda. Majitelé zde budou seznámeni se základy péče o štěně, s možnostmi předcházení poruch chování i řešením konfliktních situací. 

Do školky budete potřebovat:

pohodlný obojek, případně kšíry, pevné vodítko, hodí se i dlouhé 10metrové vodítko

spoustu malinkých pamlsků nebo část krmné dávky, velký žvýkací pamlsek (sušené vepřové ucho, kost...), s nímž se pes zabaví během teoretické části

přetahovací hračku

deku, pelíšek či klec, kde bude pejsek odpočívat

Začátky kurzů budou postupně vypisovány v Kalendáři akcí. První běh kurzu započne už v dobnu 2016. Součástí kurzu jsou i sepsané stručné přehledy lekcí, které účastníci dostanou předem.

Budete-li mít jakékoliv otázky, kontaktujte mě na S.Pravdova@seznam,cz, či telefonu 778 222 100.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.