Školka pro štěňata

23.08.2020 13:00

Školka je určena pro štěňata do zhruba 6ti měsíců věku, po domluvě možno i starší pejsky. Probíhá ve skupině a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně. Začneme v neděli 23. srpna od 13:00hod na cvičišti na Branišovské a budeme pokračovat každý týden ve stejnou dobu. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji zase další neděli a kurz se tak o týden  protáhne. V neděli 30. srpna se necvičí.

Zaměříme se především na seznámení pejsků s dalšími lidmi a psy, na snášení manipulace, nácvik základních dovedností, jako je regulace kousání, následování psovoda, plnění základních povelů - přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze u nohy - a budování správného vztahu psa a psovoda. Majitelé zde budou seznámeni se základy péče o psa, s možnostmi předcházení poruch chování i řešením konfliktních situací. Během společných her budou pesjci rozděleni dle toho, kdo si s kým může bez problémů hrát. Tak, aby ti větší zbytečně neděsili ty malé. Z tohoto důvodu prosím dodržujte pokyny výcvikáře k tomu, kdy svého pejska pustit můžete a kdy naopak ne.

Náplň:

Regulace kousání, manipulace s pejskem

Zůstávání vsedě, vleže, přivolání, následování člověka

Socializace mezi psy i lidmi – jak na ni a čeho se vyvarovat

Psí dominance, nácvik řešení konfliktních situací

Prevence poruch chování (strach, nuda, stereotypní chování a další)

Správné hry pro štěně i dospělého psa, kreativní odměňování

Samota, návyk na pelíšek

Součástí kurzu jsou také online materiály - videa s ukázkami, doplňující povídání, články k danému tématu

 

Lekce na sebe navazují, což nám umožní výrazně větší efektivitu než u otevřených lekcí. Pokud byste se některé lekce nemohli zúčastnit, budeme náhradu řešit individuálně dle vašich možností.

Do školky budete potřebovat:

pohodlný obojek, případně kšíry, pevné vodítko, hodí se i dlouhé 10metrové vodítko

spoustu malinkých pamlsků nebo část krmné dávky, velký žvýkací pamlsek (sušené vepřové ucho, kost...), s nímž se pes zabaví během teoretické části

přetahovací hračku

deku, pelíšek či klec, kde bude pejsek odpočívat, v chladném podzimním počasí se určitě bude hodit i obleček pro psa či deka na zabalení. Během her se pejsci zahřejí a pak bude následovat teoretická část, kdy budou zůstávat v klidu a mohli by prochladnout, proto prosím berte ohledy na věk, velikost a osrstěnost svého štěňete. Vám doporučuji repelent.

Cena kurzu 2100,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu. Platbu na účet nezasílejte před potvrzením přihlášky.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.