Školka pro štěňata i starší psy - PLNO!

28.10.2018 09:30

Kurz je nyní obsazen. Pokud byste měli o kurz zájem, prosím napište mi a já Vás budu informovat, až se bude otevírat školka nová.

Školka je určena pro štěňata do zhruba 6ti měsíců věku, po domluvě možno i starší pejsky. Probíhá ve skupině a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně. Začneme v neděli 28. října od 9:30 hod na cvičišti na Branišovské a budeme pokračovat každý týden ve stejnou dobu. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji zase další neděli a kurz se tak o týden  protáhne. Od prosince by měl být výcvik přesunut do haly E1 na Výstavišti, zda nás tam ale pustí hned na první víkend zatím nevím.

Zaměříme se především na seznámení pejsků s dalšími lidmi a psy, na snášení manipulace, nácvik základních dovedností, jako je regulace kousání, následování psovoda, plnění základních povelů - přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze u nohy - a budování správného vztahu psa a psovoda. Majitelé zde budou seznámeni se základy péče o psa, s možnostmi předcházení poruch chování i řešením konfliktních situací. Během společných her budou pesjci rozděleni dle toho, kdo si s kým může bez problémů hrát. Tak, aby ti větší zbytečně neděsili ty malé. Z tohoto důvodu prosím dodržujte pokyny výcvikáře k tomu, kdy svého pejska pustit můžete a kdy naopak ne.

Náplň:

Regulace kousání, manipulace s pejskem

Zůstávání vsedě, vleže, přivolání, následování člověka

Socializace mezi psy i lidmi – jak na ni a čeho se vyvarovat

Psí dominance, nácvik řešení konfliktních situací

Prevence poruch chování (strach, nuda, stereotypní chování a další)

Správné hry pro štěně i dospělého psa, kreativní odměňování, kontrola na pamlsek/hračku

Samota, návyk na pelíšek

 

Lekce na sebe navazují, což nám umožní výrazně větší efektivitu než u otevřených lekcí. Pokud byste se některé lekce nemohli zúčastnit, budeme náhradu řešit individuálně dle vašich možností.

Do školky budete potřebovat:

pohodlný obojek, případně kšíry, pevné vodítko, hodí se i dlouhé 10metrové vodítko

spoustu malinkých pamlsků nebo část krmné dávky, velký žvýkací pamlsek (sušené vepřové ucho, kost...), s nímž se pes zabaví během teoretické části

přetahovací hračku

deku, pelíšek či klec, kde bude pejsek odpočívat

doporučuji také repelent

Cena kurzu 1500,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.