Seminář vystavování a handlingu

21.02.2017 12:26

Jako každý rok i leto s knám zavítala skvělá handlerka a úspěšný vystavovatelka Kamila Vojtíšková, aby nás zasvětila do tajů výstav a především výstavního úspěchu. Seminář probíhal v hale na Výstavišti a začal v 11 hodin teoretickou přednáškou o typech výstav, výstavních titulech, třídách a mnoha dalších důležitých věcech. Následovalo individuální posouzení každého pejska a práce psovoda. Účastníci se dozvěděli, jak se svým psem správně pracovat a jak se posouvat dál. Následně se vše zopakovalo také ve skupině, kde se navíc účastníci prostřídali v rolích trenérů a mohli si zkusit, jak vše vypadá "z druhé strany". Nakonec jsme si zkusili připravit závěrečné soutěže a zabojovali o medaili.

Kamila je skvělá trenérka s citem pro psy a umí každého povzbudit a nasměrovat tím správným směrem. Pevně doufám, že se k nám ještě mockrát vrátí, protože její semináře jsou jedinečné.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.