seminář Treibballu

29.03.2016 12:11

Aby jsme v zimě jen nezaháleli, pozvali jsme si trenérku Lucii Zavoralovou, aby nám představila Treibball. Jedná se o poměrně mladý sport, který si v ČR teprve hledá své skalní fanoušky. Obtížné to ale mít nebude, protože je to opravdu zábava! Navíc je treibball vhodný i pro pejsky pohybově omezené, staré, hendikepované... Základem je naučit pesana přikutálet k vám velký gymnastický míč. Traibball toho ale nabízí mnohem víc. Dají se hrát nejrůznější hry, kdy musí pes cestou k míči překonávat překážky, přikutálet míč skrz tunel, naučit se, který z míčů má přikutálet... Treibball je zkrátka fantastický! Je to čisto čistá zábava, která skvěle zlepšuje spolupráci mezi psem a psovodem. Pokud váháte, neváhejte a vyzkoušejte ho také. Nebudete litovat.

My jsme se sešli v kolií čtyřce - fousatá, dlouhosrstá a dvě kraťandy - a trénovalo se vše, co mohli začátečníci trénovat. Posílání na target, za míč, držení pozice za míčem, šťouchání do míče, překonávání překážek i probíhání tunelem. Doufám, že se seminář všem líbil tak, jako mě, a že zde našli mnoho inspirace. Určitě se budu snažit podobné akce s Luckou zase dohodnout a naučit i jižní Čechy hrát si s míči :-D

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.