Seminář Treiballu

13.02.2016 09:00

Treibball je nově vznikající sport, který si u nás již našel pár příznivců. Jedná se o jakousi náhradu pasení, kdy místo oveček pes "pase" gymnastické míče. Úkolem psa je pak dostrkat co nejrychleji čenichem nebo tělem 8 gymnastických míčů do brány, ve které stojí psovod. Tento sport skvěle rozvíjí komunikaci mezi psem a jeho pánem a je vhodný i pro starší nebo zdravotně omezené psy.

Podrobná pravidla treibballu naleznete na stránce www.treibball-klub.cz/

Seminář bude rozdělen na část teoretickou a praktickou. Délka semináře je cca 6 hodin. Instruktorem bude Lucie Zavoralová, která se výcviku psů věnuje od roku 1982. Je spoluzakladatelkou Treiball klubu ČR a vede treiballový tým v KK Strmilov. Na seminář přiveze i psa se složenou TRB2, aby  nám mohl ukázat, jak má vše vypadat.

Kdy: sobota 13. 2. 2016

Kde: Výstaviště České Budějovice a.s., Husova 523, 370 21 Českých Budějovice

https://vcb.cz/

Hala: E1 (rozměr cca 17x18m)

Jako povrch je zde koberec, proto prosím psy před výcvikem řádně vyvenčete a pokud uvidíte, že i během výcviku by se rádi vyvenčili, snažte se je včas vyvézt ven.

Hala bude jen částečně vytápěna, proto se prosím teple oblečte; sociální zařízení bude k dispozici mimo halu. V hale bude možno uvařit vodu na čaj nebo kávu.

Čas konaní: 

09:00 - 15:00*

*čas je pouze orientační, akce se může protáhnout

Co si vzít sebou:

Očkovací průkaz, občerstvení pro vás, spoustu pamlsků pro vašeho psa, gymball a pokud máte target, se kterým je pes zvyklý pracovat (není podmínkou). Je lepší, pokud už pes zná nose touch (umí se něčeho na povel dotknout nosem)

Parkování:

Přímo u haly, vjezd možný hlavní bránou z ulice Husova. Pro vjezd do areálu doporučuji vytisknout povolení vjezdu (stáhnete na https://www.ozzoteam.cz/vycvik/zima-2015-2016/ ), bez něj nemusíte být do areálu vpuštěni.

Cena: 

700,- Kč/ cvičící se psem

550,- Kč / divák

Přihlášky:

• jméno a příjmení psovoda/diváka

• rasa a věk psa

• telefonní kontakt

Přihlášky zasílejte na email S.Pravdova@seznam.cz.

Počet míst je omezen na 6 cvičících týmů

Platba:

Platbu zasílejte na účet 2000374466/2010. Jako VS uveďte Váš telefonní kontakt, který budete uvádět v přihlášce a do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení. V případě, že se akce nemůžete zúčastnit, je možné si za sebe najít náhradníka, částka je ovšem z hlediska vysokých nákladů nevratná.

Podmínky účasti:     

V celém areálu musí být pes na vodítku.

Každý majitel odpovídá za sebe i svého psa a veškeré škody způsobené jím či psem uhradí.

Pořadatel má právo kdykoli v průběhu tréninku majitele se svým psem z důvodu nerespektování či hrubého porušení podmínek vyloučit, stejně jako v případě hrubého zacházení se psem. V uvedených případech nemá účastník nárok na vrácení peněz.

Případné dotazy zasílejte na email S.Pravdova@seznam.cz, nebo volejte Šárka Pravdová: 778 203 836

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.