Seminář přípravy na výstavy a handling

26.01.2019 13:00

Všechny srdečně zveme na seminář věnovaný výstavám, přípravě na výstavy a handlingu. Seminář je vhodný pro úplné začátečníky i zkušené chovatele. Pokud se Vás následující otázky týkají, pak je seminář vhodný právě pro Vás!

Chcete si pejska uchovnit a absolvovat výstavy?

Jste zkušený chovatel, ale CACIB, BOB či BIG Vám stále uniká?

Proč Vás porazí horší pes s lepším handlingem?

Máte na výstavě se svým psem problém? Nechce se předvádět? Neposlouchá? Nevíte jak na to?

Co mohu pro výhru mého psa ještě udělat? Kazím mu to já?

Akce je otevřena komukoliv, od začátečníků po zkušené chovatele.

Kdy: sobota 26.1. 2019

Kde: Výstaviště České Budějovice a.s., Husova 523, 370 21 Českých Budějovice

https://vcb.cz/

Instruktor:

Seminářem Vás provede trenérka, chovatelka a handlerka Kamila Vojtíšková, která se chovu a výstavám věnuje od roku 2009. Kamila trénuje v Psí škole handlingu nejen handling, ale i výchovu a výcvik. Své psy, odchovy a žáky dovedla k velkým úspěchům, jako titul Světového vítěze, Res. Evropského vítěze, mnoha šampionům i titulům v závěrečných soutěžích. Více se dozvíte o lektorce na skolahandlingu.cz.

Hala: H

Jako povrch je zde koberec, proto prosím psy před výcvikem řádně vyvenčete a pokud uvidíte, že i během výcviku by se rádi vyvenčili, snažte se je včas vyvézt ven.

Hala bude jen částečně vytápěna, proto se prosím teple oblečte; sociální zařízení bude k dispozici mimo halu. V hale bude možnost uvařit čaj/kávu

Čas konaní: 

13:00- 17:00*

*čas je pouze orientační, akce se může protáhnout

Program:

• 13:00 -14:30 hodin: Teorie výstav a handlingu pomoc prezentace (typy a organizace výstav, tituly, šampionáty, posuzování, závěrečné soutěže, teorie handlingu a postoje).

• 14:30 -16:00 hodin: Praktická ukázka handlingu (metody a postupy při tréninku psa, typy postoje a předvedení, správná komunikace se psem v kruhu a mimo kruh).

• od 16:00 hodin: Individuální práce, posouzení exteriéru, práce ve skupinkách (individuální tréninky po cca 20 minutách, práce ve skupinkách, nácvik na reálnou výstavu, závěrečný nácvik reálné výstavy a určení nejlepšího handlera, který je oceněn medailí).

Co si vzít sebou:

• kennelku či klec pro psa, ať si mají kde odpočinout, když zrovna nebudou cvičit

• výstavní vodítka a obojky (pokud máte)

• pamlsky (které má váš pes nejradši)

• nejoblíbenější hračku Vašeho psa

• psací potřeby a papír na psaní poznámek

• Psa s dlouhou srstí předem vyčešte a upravte jako na výstavu

• vzít s sebou posudky z výstav

Parkování:

Přímo u haly, vjezd možný hlavní bránou z ulice Husova. Pro vjezd do areálu doporučuji vytisknout povolení vjezdu (stáhnete na https://www.ozzoteam.cz/vycvik/zima-2015-2016/ ), bez něj nemusíte být do areálu vpuštěni.

Cena: 

1300,- Kč/ cvičící se psem

700,- Kč / divák

700,- Kč/ každý další pes cvičícího týmu

Přihlášky:

• jméno a příjmení psovoda (handlera)

• rasa a věk účastněného psa

• jméno a počet diváků

• rasa, počet a věk dalších zúčastněných psů

• zkušenosti s výstavami psa a handlera, případně problémové chování na výstavách

• telefonní kontakt na handlera

Přihlášky zasílejte na email sarka@ozzoteam.cz

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 20.1. 2019

Platba:

Platbu zasílejte na účet 2000374466/2010. Jako VS uveďte Váš telefonní kontakt, který budete uvádět v přihlášce a do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení. Případně je možno platit předem hotově při mých běžných výcvikových lekcích. V případě, že se akce nemůžete zúčastnit, je možné si za sebe najít náhradníka, částka je ovšem z hlediska vysokých nákladů nevratná.

Podmínky účasti:     

V celém areálu Výstaviště musí být pes na vodítku.

Každý majitel odpovídá za sebe i svého psa a veškeré škody způsobené jím či psem uhradí.

Pořadatel má právo kdykoli v průběhu tréninku majitele se svým psem z důvodu nerespektování či hrubého porušení podmínek vyloučit, stejně jako v případě hrubého zacházení se psem. V uvedených případech nemá účastník nárok na vrácení peněz.

Případné dotazy zasílejte na email sarka@ozzoteam.cz, nebo volejte Šárka Ševčíková: 778 222 100, Kamila Vojtíšková, 606 339 989

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.