Seminář Přípravy na výstavy a handling s Kamilou Vojtíškovou

18.01.2020 13:00

Čas: 13:00-16:30 (Konec akce záleží na počtu a seskupení psů, může se lišit.)

Seminář je vhodný pro úplné začátečníky i zkušené chovatele. Pokud se Vás následující otázky týkají, pak je seminář vhodný právě pro Vás! Chcete si pejska uchovnit a absolvovat výstavy? Jak máte připravit psa na výstavu? Jste zkušený chovatel, ale CACIB, BOB či BIG Vám stále uniká? Proč Vás porazí „horší“ pes s lepším handlingem? Jak naučit svého psa, aby se rád vystavoval? Co mohu pro výhru mého psa ještě udělat? Kazím mu to já?

PROGRAM

• 13-14:30 hodin: Teorie výstav a handlingu pomocí prezentace (typy a organizace výstav, tituly, šampionáty, posuzování, závěrečné soutěže, teorie handlingu, předvedení psa).

• 14:30-16 hodin: Individuální práce, posouzení exteriéru, předvedení handlingu.

• od 16 hodin: Práce ve skupinkách (nácvik na reálnou výstavu, vyzkoušení role rozhodčího, závěrečný nácvik reálné výstavy a určení nejlepšího handlera, který je oceněn medailí).

ORGANIZACE

Cena: 1290 Kč za tým (jeden pes a psovod), 590 Kč za diváka nebo každého dalšího člověka k týmu, 590 Kč za každého dalšího psa k týmu. Platit lze hotově při mých výcvikových lekcí, nebo zaslat částku na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce.

2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce

Více zde: https://www.ozzoteam.cz/news/kurz-triku-a-trenerskych-dovednosti/

V programu budou přestávky na venčení a občerstvení. V rámci semináře dostanete podklady na papírech, dále budete sepisovat krátký testík a na závěr je vyhlášena soutěž o nejlepšího handlera semináře, který získá medaili.

Místo: Seminář proběhne v hale v areálu Českých Drah, nedaleko autobusového a vlakového nádraží v ČB (viz mapka níže). Vjezd je možný pouze z ulice Mánesova ve směru k Nádraží. V celém areálu je nutnémít psa na vodítku a uklízet po něm.

S sebou:

• kennelku či klec pro psa – v úvodu se s nimi pracovat nebude (pokud nemáte, alespoň pelíšek)

• výstavní vodítka a obojky (pokud máte)

• pamlsky

• nejoblíbenější hračku Vašeho psa

• psací potřeby a papír na psaní poznámek, něco na sezení

• psa s dlouhou srstí předem vyčešte a upravte jako na výstavu (pokud máte zkušenosti)

• vzít s sebou posudky z výstav (pokud je tam psovi něco vytýkáno a chcete to s trenérkou probrat)

Přihlašování:

Formulář pro přihlášení naleznete níže. Počet míst omezen.

 

 

—————

ZpětPřihlášení na seminář vystavování a handlingu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.