Problémové chování psů - přednáška

20.10.2016 12:00

Internetová přednáška je zaměřena na nejčastější problémy, s nimiž si majitelé nevědí rady. Popisuje možné příčiny, projevy, způsoby nápravy. Svým obsahem je určena především laické veřejnosti, která často nemá žádné nebo má mylné informace o tom, jak tyto situace řešit. Tím dochází k chybám a nedorozuměním, kterým by se při správném vedení dalo snadno vyhnout. Přednáška bude přístupna všem přihlášeným od čtvrka 20.10. od 12 hod, do soboty 22.10. do 22hod.

Nikomu nemohu slíbit, že jedna přednáška vyřeší problémové chování jeho psa.  Ale měla by Vás správně nasměrovat, dát Vám vodítko, jaké rady hledat a jak o celém problému uvažovat. Součástí přednášky jsou také ukázky konkrétních postupů nápravy a samozřejmě možnost diskuze.  Pokud budete chtít, můžete si i předem natočit problém, s nímž se potýkáte, a během přednášky tento problém probereme a navrhneme nápravu.

 

Cena:

650,- splatná na účet 2000374466/2010, jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky

K přihlášení prosím využijte formulář níže na stránce.

Čas:

Přednáška  a fórum pro dotazy budou přístupné všem přihlášeným od čtvrka 20.10. od 12 hod, do soboty 22.10. do 22hod.


 

 

—————

Zpět


Přihlášení na přednášku

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Na uvedený email Vám budou zaslány odkazy na přednášková videa. Telefon slouží pouze jako VS pro platbu.

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.