Přípravka pro zkouškaře

02.12.2018 14:00

Zvládáte už základní cviky a chcete je dopilovat až ke zkouškám z poslušnosti? Pak je tento kurz určen právě pro vás. Během lekcí se zamříme na základní i speciální cviky zkoušek ZZO, ZOP, případně také ZPU1 a BH, budou-li zájemci. Zkusíme si jejich předvedení tak, jak by vypadalo na zkoušce, ukážeme si, jak jednotlivé cviky trénovat a jak vylepšít detaily tak, abyste se během zimy mohli na tyto zkoušky plně připravit.

Kurz bude obsahovat 6 hodinových lekcí, začne v neděli 2. prosince od 14 hodin v hale H na českobudějovickém výstavišti a budeme pokračovat vždy v neděli ve stejnou dobu. Pokud by ještě nebyla připravena hala, začneme o týden později v neděli 9.12. Pokud by se někdy musela některá lekce z jakýchkoliv důvodů rušit, nahradíme si ji další týden a kurz se o týden protáhne. V neděli 23. a 30.12 se necvičí.

Náplň:

Náležitosti zkoušky - podávání hlášení, nástup, kontrola identifikace psa a další.

Fyzická i psychická příprava psa, rozcvičení, motivace, budování návyků

Základní cviky - Volno, přivolání, ovladatelnost na vodítku i bez něj, polohy, odložení, aport

Speciální cviky - přivolání za ztížených podmínek, chování ve skupině, ponechání o samotě, přenášení, chůze po nepříjemném materiálu

Simulace cvičení jednotlivců i skupinek tak, jak vypadá na zkoušce

Co budete potřebovat:

Pevný obojek - látkový, kožený nebo řetízkový, krátké pevné vodítko, může být i dlouhá šňůra pro trénování přivolání, náhubek.

Velké množství drobných pamlsků, oblíbená hračka, předmět na aportování

Pokud máte třeba skládací přepravku či něco podobného, kde by pes mohl zůstat po dobu, kdy budete dělat pomocníka dalším cvičícím.

Hala bude vytápěna pouze částečně, takže určitě teplé oblečení.

Cena kurzu 1500,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově na začátku kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.