Práce ve složitém prostředí

16.02.2020 15:00

Zvládá už váš pes základní povely, ale pouze v klidném prostředí a při pohledu na pamlsek? Chtěli byste ho naučit soustředění a spolupráci také v blízkosti rozptýlení? Nechcete mít u sebe neustále zásobu pamlsků, ale víte, že bez nich Vás pes neposlechne? Pak jste ti praví pro tento kurz. V průběhu několika lekcí se zaměříme na práci s nejrůznějšími lákadly tak, abyste vše později dokázali podobně procvičit také v běžných situacích při vašich vycházkách. Podíváme se také na další možnosti odměňování, které nám nabízí samo naše okolí, a naučíme psiska pracovat i delší dobu bez odměny.

Pro koho:

Pro pokročilé, jejichž psi už zvládají základní povely v jednoduchých podmínkách a při navádění pamlskem.

Pro ty, kdo chtějí naučit svého psa poslouchat také v přítomnosti nejrůznějších lákadel a rozptýlení.

Pro všechny, kdo chtějí rozvíjet spolupráci se svým psem a užít si u toho spoustu zábavy.

Pro ty, kdo se chtějí naučit odměnit psa také jinak, než pouze pamlsky či hračkou.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek, krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený a především velkou spoustu pamlsků o různé hodnotě. Od těch obyčejnějších po ty nejzajímavější. Na každou lekci noste prosím dostatečnou zásobu minimálně 6ti druhů pamlsků a také dvě až tři dobře uzavíratelné krabičky, ze které Vám je pes hned nevezme.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině maximálně 6 psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme v neděli 16. února od 15 hod v hale u nádraží (podrobnosti zde) a budeme pokračovat každou neděli vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset někdy lekci zrušit, nahradíme si ji další neděli a kurz se tak o týden protáhne.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný rozpis jednotlivých lekcí včetně krátkého popisu plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, budete si ji moci nahradit s dalším kurzem.

Přibližný obsah kurzu:

1. lekce: úvodní dovednosti, nejjednodušší rozptýlení

2. lekce: nová lákadla, pohyb v prostoru

3. lekce: přibližování lákadla, výdrž

4. lekce: lákadlo mimo kontrolu, pes mimo kontrolu

5. lekce: pamlsky mimo dohled, odměny z okolí

6. lekce: nepravidelný rozvrh odměn

Cena kurzu 1800,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.