Práce ve složitém prostředí II - praxe

14.06.2020 17:30

Prošli jste kurzem práce ve složitém prostředí a teď chcete vše převést z cvičáku do praxe? Tak právě pro vás je tento kurz.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek (ideálně oboje), krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček dle preferencí vašeho psa.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině přibližně 4 psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme v neděli  14. června od 17:30 hod na cvičišti na Branišovské a budeme pokračovat každý týden. První dvě lekce proběhnou na cvičišti a v jeho nejbližším okolí, sejdeme se na cvičišti. Na 3.a 4.  lekci se přesuneme k multikinu Cinestar. Sraz bude přímo tam zhruba v 17:45. A poslední dvě lekce bychom dali v parku za hokejovou halou Pouzar, také zhruba od 17:45.

V kurzu se budeme soustředit na práci v blízkosti jiných psů, lidí, zvířat. Procvičíme si základní dovednosti v běžném městském provozu. Pokud budete mít tip na tréninkové místo dobře dostupné od cvičiště a shodneme se na něm se všemi účastníky, můžeme ještě program trochu upravit.

Kurz je určen pouze těm, kdo už prošli kurzem práce ve složitém prostředí.

Zaváděcí cena kurzu je 1800,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.