Podzim 2015

03.09.2015 14:38

Podzim je tu a s ním také řada novinek. Tou první jsou nově vypsané lekce Triků, Shapingu a Her pro lepší ovladatelnost. Více o těchto lekcí naleznete zde: Triky, shaping, hry

Během podzimu bude opět vypsáno několik intenzivních tréninků na různá témata. V přípavě je Přivolání + chůze na vodítku; Hry na motivaci a volný čas; Pachové práce na doma i na procházku a Reaktivní psi. Pokud už teď víte, že budete mít o některou z těchto akcí zájem, kontaktujte mě a pokusíme se společně nalézt vhodné datum pro uspořádání.

Další novinkou budou socializační procházky, které vypíši v blízké době a běham podzimu nás čeká také internetová přednáška na téma: Problémové chování psů.

No a kdyby Vám to bylo málo, předesílám, že i příští rok se uskuteční výcvikový tábor na Nových Hradech, tentokrát v termínu 3. - 10. června. A když se zadaří, proběhne později běhm léta ještě druhý tábor na jiném vhodném místě :-)

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.