Online kurz základní poslušnosti - 17. září 2020

17.09.2020 16:40

Určitě znáte ten pocit beznaděje a vzteku, když zavoláte na svého psa a on vás zase ignoruje. Nebo se vám snaží při chůzi na vodítku vytáhnout rameno z kloubu. Schválně, kolikrát už jste mu řekli, že půjde do útulku?

Nepomáhá to?

Vysvětlím vám proč. A naučím vás techniky, které fungovat budou. Společně z toho vašeho psího chuligána, který vás nevnímá, snadno se rozptýlí, dlouze zvažuje, zda má poslechnout a pak stejně neposlechne, vychováme pohodového společníka a parťáka. Nebude to jednoduché. Bude to vyžadovat trochu vašeho času, hodně práce a spoustu, spoustu trpělivosti. Ale pokud se do toho dáte a vytrváte, budete mít brzy po svém boku psa, který ochotně poslouchá, zůstává klidný i v náročnějších situacích a především se s ním dokážete v klidu dohodnout, co má či nemá dělat.

Bude to fungovat, když je to online?

Bude. Učení lidí, jak trénovat jejich psy, se věnuji už 10 let. Více jak polovinu toho času také prostřednictvím internetu. Informace, které získáte v praktickém i online kurzu jsou stejné. Zde ale mohu přidat další doplňující informace, ukázková videa, či odpovědi k zajímavým otázkám, které padly v jiných kurzech.

Nejste přitom omezeni dojížděním a přesným časem lekcí. Začínáte cvičit v klidu domova a postupně vše přenášíte na procházky a společné aktivity. Pes se učí poslouchat tam, kde to potřebujete nejvíce, ne za plotem cvičiště.

Zvládne to i začátečník?

Zvládne. Ale musí se snažit. Kurz je určen především začátečníkům a vše si v něm projdeme od úplného počátku. Nečekejte ale instantní řešení. V kurzu dostanete znalosti. Práce s nimi už bude na vás. Já jsem připravena zodpovědět všechny otázky, uvítám každé video z tréninku i reálných situací, abych mohla poradit co nejkonkrétněji. Pokud se ale nechcete učit a pokud nechcete pracovat se svým psem, kurz si nekupujte.

Jak kurz probíhá?

V internetové učebně postupně zveřejním celkem 6 lekcí s různými tématy. Každá obsahuje podrobné postupy, ukázková videa a doplňující povídání na obecná témata jako je odbourávání navádění, omezení odměn apod. Mezi lekcemi budete mít vždy 2 týdny na cvičení. Do konce roku pak budete mít možnost pokládat otázky, zasílat videa a diskutovat se mnou i ostatními účastníky kurzu prostřednictvím fb skupiny.

A kdo že vás to bude učit?

Já. Šárka Ševčíková. Výcviku psů a trénování jejich lidí se věnuji 10 let, téměř 8 let profesionálně. Zaměřuji se především na běžnou poslušnost a ovladatelnost, ačkoliv se svým psem mám složenou i řadu zkoušek ze sportovní kynologie. Za tu dobu jsem pracovala se stovkami psů i lidí a prošla celou řadu přednášek a seminářů světových odborníků na trénování zvířat. V mém vlastním životě se za tu dobu vystřídali 3 různí psi: štěně z útulku, kterému je nyní už 11 let; kříženka ovčáka, která byla do 4 let týraná, a voříšek ze špatných podmínek.

Kolik času mi to zabere?

Základní část kurzu má 24 stran textů a téměř 2 hodiny videí. Což rozdělené do lekcí není mnoho. Mnohem více času vám zabere trénování. Ani tam to ale nebude tak náročné, jak se asi obáváte. Efektivní trénink je častý, ale krátký. Základní dovednosti lze procvičit během dne v běžných situacích: sednutí u přechodu, zůstávání na místě během vaření, chůze u nohy při míjení skupinky dětí apod.

Máte další otázky? Napište mi na sarka@ozzoteam.cz

Pro účastníky praktického kurzu základní poslušnosti, kterým chybí nahradit některou z lekcí, je celý kurz zdarma. Pouze mi to připište do poznámky v přihlášce.

 

Cena: 800Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.Více zde: https://www.ozzoteam.cz/news/na-voditku-bez-tahani/

Cena: 800Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.Více zde: https://www.ozzoteam.cz/news/na-voditku-bez-tahani/

Cena: 1200Kč splatná na účet 2000374466/2010. Do poznámky připište své jméno a heslo Kurz základní poslušnosti. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet. Přihlašovat se lze až do začátku kurzu - 17. září 2020

—————

Zpět


Přihlášení na online kurz základní poslušnosti

který začne 17. září 2020. Pokud máte něco, co by Vás nejvíce zajímalo, připište mi to do pole s otázkama. Budu se Vaše přání snažit v kurzu maximálně zohlednit.
Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.