Novinky květen 2016

03.05.2016 19:34

Školka pro štěňata

Od 8. Května započne další běh školky pro štěňata, která bude probíhat opět v neděli, tentokrát od 14:30 hod. Více informací naleznete zde. V současné chvíli ale také zvažuji zpřístupnění tohoto kurzu i pro začátečníky se staršími psy. Společné hry by pak byly rozděleny podle toho, jací pejsci by si společně rozuměli. Pokud byste měli o školku se štěndem nebo i starším psem zájem, kontaktujte mě.

Seminář: Odměny trochu jinak

Dubnový seminář byl bohužel kvůli nepříznivému počasí zrušen. Nový termín byl stanoven na neděli 15. května. V semináři se zaměříme na to, jak efektivně odměňovat. Naučíme se správně načasovat odměnu, udělat i z běžných odměn něco skvělého, ale především se budeme věnovat odměnám z okolí. Denně při svých procházkách jistě potkáváte spousty věcí, které Vašeho psa zajímají více, než pamlsky či hračky, které máte u sebe Vy. A přesně s těmito věcmi se budeme učit pracovat. Tak, aby byl výcvik co nejefektivnější a zároveň jste se mohli zbavovat klasických odměn v podobě pamlsků. Více o semináři naleznete zde.

Internetová přednáška: Jak se psi učí

Mimo semináře nás čeká také přednáška na téma: Jak se psi učí. Celá přednáška proběhne formou videí přímo přes internet a účastníkům bude dostupná od pátku 27.5. od 17 hod do neděle 29.5. do 21 hod. Kdykoliv v tomto časovém rozpětí si můžete přednášku pustit a v klidu se na ni podívat. Zároveň bude připraveno fórum, do kterého budete moci vkládat své dotazy. Na vše budu průběžně odpovídat. Pro cvičící v Ozzoteamu je navíc připravena sleva 20%. Další informace naleznete zde.

Letní výcvikové tábory

Ráda bych také připomněla letní výcvikové tábory, které pro Vás pořádám v červnu na Nových Hradech a v srpnu na Javorové Skále. Během obou turnusů se zaměříme především na budování vzájemného vztahu a bezproblémové spolupráce. Budeme se snažit vše pejskům v klidu a srozumitelně vysvětlit a naučit je požadovaným dovednostem. Výcvik bude rozdělen do čtyř bloků: individuální výcvik (dle vašeho přání), socializační cvičení, hry pro lepší ovladatelnost a pachové práce. A pokud bude někdo chtít, může se zde také připravovat na zkoušky sportovní kynologie. Pokud tedy zatím nevíte, jak strávit letošní dovolenou, neváhejte. Týden intenzivní práce s Vaším psem, Vás často posune dál, než několik týdnů pravidelných lekcí na cvičáku.

Letní škola přivolání 2016

A prostřednictvím internetu bude probíhat také kurz Letní škola přivolání, který měl premiéru loňské léto. Tři měsíce budeme společně pomocí videí, textů a diskuzního fóra trénovat naše psiska především v přivolání. Postupně zveřejňovaná videa budou dostupná až do konce září a účastníci si je budou moci pustit kdykoliv budou mít čas a chuť. I zde mají cvičící v Ozzoteamu 20% slevu. Více informací naleznete zde.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.