Novinky duben 2016

09.04.2016 20:37

Počasí už je více než příznivé a proto jsem na duben už naplánovala pár nových akcí. Tou první je druhé společné venčení, které proběhne tentokrát ve čtvrtek 14.4. v Lišově od 17hod.

Příští týden nás ale čeká ještě jedna nová akce a to nedělní seminář: Odměny trochu jinak. Tento seminář je určen všem zájemcům, kteří chtějí zlepšit svou práci se psem, lépe ho motivovat a naučit se využívat odměny, které nám nabízí naše okolí, a které jsou často pro psa mnohem lákavější, než naše pamlsky a hračky.

No a třetí novinkou je kurz pachových prací, který se otevře 27.4. a bude probíhat vždy ve středu od 17:30.  Tento kurz je určen všem, kdo chtějí svého pejska jednoduše, ale smysluplně zaměstnat, naučit se využívat jeho přirozené schopnosti a rozvíjet vzájemnou spolupráci. Pro psy je tento způsob výcviku velice přirozený. Uklidňuje je a učí soustředění.

Pokud budete chtít jakékoliv informace k akcím doplnit, napište mi nebo zavolejte. Ráda vše zodpovím.

 

Kromě těchto novinek připomínám, že se můžete hlásit na výcvikový tábor na Nových Hradech, který proběhne už v červnu, a na výcvikový tábor na Javorové Skále, který je neplánován na srpen. Na oba termíny jsou zatím volná místa.

Kromě výcvikových novinek mám pro Vás ale připraveny i novinky z mých stránek ozzoteam.cz. A to konkrétně v sekci videa. Úvodní strana této sekce se zatím upravuje, tak prosím omluvte provizorní vzhled. Už se ale můžete podívat do podsekcí, které se Vám v menu rozbalí po kliknutí na Videa. V nich jsou videa uspořádána do několika přehledných oddělení. V tom prvním: Vy a vaše videa a v druhém: Tipy a triky naleznete videa, která již na stránkách byla dříve. Nově zde ale naleznete: Zábava na doma i ven, kde budu postupně doplňovat videa i s krátkým povídáním o tom, jak jednoduše a efektivně pejska zabavit, poskytnout mu trochu té práce a zlepšit vaši vzájemnou spolupráci. Čtvrtá je pak sekce: Napodobování, kde už teď naleznete několik videí z mého cvičení s mými psy. Napodobování je novou výcvikovou metodou, kdy se pes učí pozorovat, co děláte a následně to na povel napodobit. Pokud Vás tato metoda zaujme a budete se o ní chtít dozvědět více, tak Vám slibuji, že v průběhu jara se pokusím udělat na toto téma seminář.

No a poslední novinkou jsou fleecové pískací hračky, které jsou nyní na cvičišti k dostání. Co se týče přetahovadel, na které se mě často ptáte, bohužel v této chvíli nejsou k dispozici. Slečna, která mi je vyráběla, už je nevyrábí a nového výrobce zatím nemám, ale určitě se je budu snažit opět sehnat.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.