Novinky červen 2016

25.05.2016 20:53

Dobrý den,

co nevidět nám začne červen a tak mi dovolte nabídnout Vám nové kurzy, které se v červnu otevřou. Ještě než se k nim ale dostaneme, připomenu pár drobností.

Od pátku 3. do pátku 10. června probíhá výcvikový tábor na Nových Hradech (pokud by měl ještě někdo zájem, zkuste mě informovat, ještě by mělo být pár volných míst). A tedy v tuto dobu nebude probíhat výcvik v Českých Budějovicích. Zároveň jsem byla z osobních důvodů nucena omezit výcviky v týdnu před táborem. Moc se za to omlouvám, ale musím odjet. Hned po táboře Vám ale vše vynahradím!

V neděli 12. června započne další kurz školky pro štěňata a začátečníky, kam se mohou hlásit ne jen štěňata, ale také mladí začínající pejsci a jejich páníčci. Středem našeho zájmu bude zvykání pejsků na kolektiv psů i lidí, učení základních povelů a povídání na nejrůznější témata, jako je předcházení agrese, nácvik manipulace s pejskem, navykání na samotu a mnoho dalšího.

V úterý 14.června bude zahájen druhý kurz základní poslušnosti, který bude probíhat každé úterý od 17 hod. O první běh tohoto kurzu, který započne tuto neděli byl obrovský zájem, proto jsem se rozhodla nabídnout těm, kdo se do něj nedostali, ještě tuto možnost

Ve středu 15. června pak začne kurz pachových prací pro začátečníky. Tento kurz je určen všem, kteří hledají jednoduchou a zajímavou zábavu pro sebe a svého psa, nebo se chtějí připravovat na zkoušky malých plemen NZŘ či noseworkingu. První běh tohoto kurzu se právě blíží do finále a všichni účastníci udělali obrovské pokroky, jak v samotném hledání předmětů, tak i obecně v ovladatelnosti a spolupráci s psovodem. A já doufám, že podobné výsledky nás čekají i v kurzu nadcházejícím.

Podrobnosti o kurzech naleznete v Kalendáři akcí.

Mimo těchto musím připomenout také internetové akce, které jsem pro Vás připravila. Tou první je internetová přednáška na téma Jak se psi učí? Ta bude zpřístupněna již o tomto víkendu a podrobně Vás seznámí se základními principy učení u psů. Protože teprve jejich pochopení Vám umožní být Vašemu psu dobrým trenérem a učitelem.

Druhou výjimečnou akcí bude Letní škola přivolání 2016 –  tříměsíční internetový kurz, který Vám pomůže trénovat přivolání po celé léto bez toho, abyste museli chodit na cvičák. Čeká Vás řada videí, textů a rozličných cvičení, které Vám s tímto nelehkým úkolem pomůžou. Ty budou postupně zveřejňovány na mých stránkách a účastníkům budou kdykoliv k dispozici. Sami si tak během léta můžete určit, kdy budete mít čas na cvičení a práci se svým psem. Nebudete nijak limitováni pravidelným docházením na výcvik.

Více informací naleznete v sekci Online kurzy.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.