Novinky březen 2017

16.03.2017 17:32

Dobrý den!

Co nevidět se nám změní čas a s ním i naše možnosti. Výcviky, především ty ve všední dny, se tak budou moci posunout do pozdějších hodin a čeká nás otevření několika nových kurzů.

V úterý 28.3. začne Kurz základní poslušnosti určený všem, kdo už absolvovali Školku pro štěňata, nebo už mají starší pejsky. Výcvik bude probíhat od 17hodin.

Ve stejný den začne také Kurz poslušnosti pro pokročilé, který bude probíhat od 18 hodin.

Nově bude také přidán Kurz pachových prací, který bude probíhat ve středu od 17:30. Vítán je každý, kdo by si se svým psem chtěl užít spoustu zábavy, rozvíjet jeho přirozené schopnosti a zlepšovat vzájemnou spolupráci. Výcvik je vhodný i pro starší nebo zdravotně hendikepované pejsky, protože nevyžaduje žádné skákání či složité pohyby.

Ve středu odpoledne bude probíhat také všestranný výcvik podle zkušebního řádu malých plemen. To znamená stopy, poslušnost a speciální práce, jako příprava na zkoušky ZMMP, ZMP1 a další. Kdo by měl zájem, může mi napsat na email a dohodneme se na podrobnostech.

Další Kurzy základní poslušnosti a Školky pro štěňata začnou pravděpodobně v neděli 9.4.

Dále bych Vás ráda upozornila, že v neděli 16. dubna se necvičí. Vím, že řada z Vás bude mít na Velikonoce jiné plány. Místo toho je na Velký Pátek naplánováno společné venčení na Rudolfově. Tak kdo by si chtěl užít pěknou procházku a svému pesanovi dopřát společnost dalších chlupáčků či naháčů, je určitě vítán.

Novinkou v našem plánu bude také Den otevřených dveří na našem cvičišti. Ten proběhne v sobotu 8.dubna a přijít může opravdu každý. Těšit se můžete na ukázky poslušnosti, pachových prací, agility, hoopers a pulleru a vše si budete moci samozřejmě také vyzkoušet. Plně k dispozici Vám budeme já a Nikol Hortová. A ti z Vás, kteří by si rádi zkusili poslušnost i v náročnějším prostředí a případně se i připravili na zkoušky, mohou se přihlásit jako účastníci ukázky. Nebojte, o nic nepůjde. Jen se budete učit překonávat své nervy a zároveň učit psa, že i když Vy jste nervózní, cvičí se normálně. To je pro každý sport strašně důležité. Ukázka bude přizpůsobena schopnostem a možnostem účastníků, nebojte se. A pro Vás je to možnost jak si opravdu dobře potrénovat výcvik i před publikem.

V souvislosti s tím, bych Vás ráda požádala o pomoc při úpravě cvičiště tuto a příští sobotu. Samozřejmě, je mi jasné, že většina z Vás má už jiné plány, ale kdo by nám chtěl pomoci, bude vítán a může si tak odpracovat slevy na výcviku.

Poslední a asi největší novinkou je víkendová výcviková akce, která proběhne 6. a 7. května na Nových Hradech. Kdo by si chtěl zkusit zkrácenou verzi výcvikového tábora, může si tak s námi užít alespoň víkend.

Informace ke všem akcím a kurzům naleznete v mých stránkách v Kalendáři akcí.

A ještě jednu prosbu bych na Vás měla. Parkoviště u cvičiště už je sice trochu sušší, ale stále zde hrozí zapadnutí. Většina z Vás si už zvykla parkovat ve slepé ulici naproti cvičišti, za což Vám moc děkuji. Zajíždějte ale prosím dále do ulice, kde je u dalšího domu více místa, abychom neparkovali na plotě či trávníku našich sousedů. Potřebujeme s nimi udržovat dobré vztahy. Při výcviku ve skupinách zde parkuje opravdu hodně aut. Případně můžete nechat auto na sídlišti Máj u konečné autobusu a dojít odsud pěšky. Není to daleko.

 

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.