Novinky 6.11.2017

06.11.2017 23:12

Dobrý den!

Po dlouhé době jsem tu opět s novinkami v Ozzoteamu, které by Vás mohly zajímat.

Vezmu-li to postupně, tak tuto neděli, 12.11. od 9hodin bude na cvičišti probíhat brigáda a bude se cvičiště trochu upravovat. Kdybyste měl někdo čas a chuť, určitě se můžete přidat. Každý pracovník je vítán. Nedělní výcviky ale samozřejmě probíhají beze změn, pouze se možná přesuneme na jinou část cvičáku, abychom nepřekáželi.

V pátek 17. listopadu, na státní svátek je naplánováno společné venčení na Rudolfově. Sejdeme se ve 13 hodin u Kostela a půjdeme na procházku k rybníku Mrhalu a zpět a cestou si také trochu pocvičíme.

V neděli 19.11. začnou dva nové kurzy a to školka pro štěňata, která je již obsazena, a kurz základní poslušnosti, ve kterém jsou zatím volná místa. Omlouvám se, že jsem v průběhu podzimu moc neinformovala o nových kurzech, ale většina jich byla obsazena ještě dříve, než jsem je vypsala. Další kurzy pak budou začínat v prosinci na Výstavišti. Jejich přesný rozpis teprve připravuji, ale samozřejmě už teď mi můžete dát vědět, o jaké kurzy byste měli zájem. Podle toho pak budu kurzy vypisovat.

Následující neděli, 26.11., se bohužel necvičí. Já jedu do Ostravy na odborný seminář.

A v neděli 3.12. už začneme cvičit na Výstavišti v hale E1. Halu najdete na konci areálu Tesca. Ale pozor, brána o Tesca nebývá otevřena! Vstup i vjezd je umožněn hlavní branou z ulice Husova, parkovat lze přímo u haly. Výcviky zde budou probíhat v neděli a úterý. V pondělí bude probíhat výcviky dále na sídlišti Vltava a středa na cvičišti na Branišovské. Tam ale bude samozřejmě záležet na denním světle a aktuálním počasí.

V sobotu 9.12. jsou připraveny dvě akce s Kamilou Vojtíškovou: Seminář přípravy na výstavy a handling; a nově také hodinový workshop pro pokročilé. Pokud chcete svého psa připravit na výstavy, určitě Vám tyto akce doporučuji. Kamila má zkušenosti s vystavováním mnoha psů různých plemen a dokáže řešit nejrůznější problémy.

A nakonec bych Vás ráda upozornila na další z internetových kurzů, Kurz triků a trenérských dovedností, který začne 11. ledna.

Informace o všech plánovaných akcích, včetně zimního výcviku v hale, naleznete v Kalendáři akcí. Informace o Kurzu triků a trenérských dovedností najdete zde.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.