Novinky 24.2. 2018

24.02.2018 20:15

Dobrý den!

 

Blíží se nám další měsíc a s ním i řada novinek, na které bych Vás ráda upozornila. Ještě než se podíváme na plánované akce a kurzy, ráda bych Vás upozornila na změnu mé emailové adresy.  Od příště už Vám budu psát z emailu: sarka@ozzoteam.cz; Stávající adresa s.pravdova@seznam.cz bude ale fungovat i na dále a pokud mi na ní napíšete, určitě váš email dostanu.

Tak a teď už k těm zajímavějším novinkám! Prvně jsou to určitě nově otevřené kurzy: Školka pro štěňata, která začne v neděli 11.3. od 11:30; kurz práce ve složitém prostředí , který začne v neděli 4.3. a je určen především těm, kdo už absolvovali kurz základní poslušnosti a chtěli by psa naučit pracovat také při rozličných rozptýleních, a kurzy základní poslušnosti, které začnou v úterý 6.3. a v neděli 11.3. Informace o plánovaných kurzech naleznete v Kalendáři akcí.  

V nejbližších dnech se tam také objeví propozice na výcvikový tábor, který bude probíhat v penzionu Na Celnici na Nových Hradech.

Zároveň jsou v rozvrhu vypsány další individuální lekce pro přihlašování. Výjimečně je tam volná jedna individuální lekce také na tuto neděli 25.2. a na úterý 27.2. podvečer v hale na Výstavišti.

Ve středu 28.2. se necvičí, budeme vyklízet halu. Od března se tedy všechny výcviky vrací ven na cvičiště na Branišovskou, případně v pondělí na sídliště Vltava. Počítejte proto prosím s tím, že asi někdy budeme muset výcvik kvůli počasí zrušit. V takových případech se snažím napsat sms zprávu alespoň 2hodiny předem. Přesto, pokud si nebudete jisti a do ČB dojíždíte, klidně mi před výcvikem napište či zavolejte a vše si potvrdíme.

Dále prosím berte v úvahu stav parkoviště u cvičiště. Ačkoliv jsme tam na podzim navezli velké množství materiálu na zpevnění, bude tam opět hodně bláta a velké riziko zapadnutí. Proto doporučuji parkovat u konečné autobusu na sídlišti Máj a dojít pěšky po asfaltové stezce přes les (10min chůze). Případně naproti cvičišti, před cedulí Konec Českých Budějovic zatočte doprava a zajeďte dále k lesu, kde se dá pár aut zaparkovat. Vždy ale dejte pozor, aby zůstala cesta průjezdná pro lesní techniku a místní obyvatele. Neparkujte prosím hned naproti cvičišti u zahrady! Zahrada i prostor naproti, přes cestu, jsou soukromým majetkem a určitě nebude majitelům příjemné, když jim tam bude stát dlouhá řada aut. Zajet se dá i na parkoviště u cvičiště, ale pouze na vlastní riziko a max s pár auty. Čím méně tam budeme zajíždět, tím lépe bude vypadat, až trochu vyschne.

Dále bych ráda upozornila zájemce na akce, které připravuje Nikol Hortová. Budou to především obrany s Honzou Chocholou a trénink obedience (Vysoká škola poslušnosti) s Renatou Voldánovou, oboje bude probíhat v sobotu 3.3. a v neděli 29.4.;7. dubna proběhne také seminář obedience s Bárou Jánskou a den poté budou také zkoušky nanečisto. A v průběhu jara bude připravovat také několik akcí pro pejsky, kteří mají problém s jinými psy. Tyto akce bodu probíhat v Horním Bukovsku. A pak samozřejmě pravidelné tréninky agility, dog pulleru a dalších sportů. Pokud byste měli o něco z toho zájem, kontaktujte ji na emailu nikolhortova@seznam.cz.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.