Novinky 22.2.2017

22.02.2017 15:06

Dobrý den!

Konec února už je tady a já Vám přináším další várku novinek. Tou první je přesun výcviků z Výstaviště zpět na cvičiště na Branišovské. Tam se začneme scházet už tuto neděli. Cvičiště naleznete na samém konci města, naproti ceduli konec Českých Budějovic. Mapku naleznete na stránkách v sekci O nás. Pokud pojedete autem, prosím nezajíždějte zatím na parkoviště u cvičiště. To bude pravděpodobně v tuto dobu hodně rozbahněné a riskujete zapadnutí.

Parkovat lze:

  • Na sídlišti Máj u konečné autobusu Máj Antonína Barcala (autobusy č. 3, 5, 7, 8, 18, 53) a dojít pěšky po zpevněné stezce (s čuchajícím psem cca 15 minut). Prosím především kurzisty docházející na lekce s větším počtem účastníků, aby tuto možnost využili. Blíže ke cvičišti se vejde pouze pár aut.
  • Naproti cvičišti, u cedule konec Českých Budějovic, je odbočka z ulice Branišovská doprava. Ta je slepá a lze tam při kraji nechat auto. Parkujte zde ale s ohledem na to, že tudy občas projíždí vozidla správy lesů a majitelů přilehlých domů.

Na cvičiště si prosím vezměte nepromokavou obuv a oblečení, které si můžete zamazat.

Připomínám také, že úterní kurzy budou začínat o 30 minut dříve. Kurz poslušnosti pro pokročilé v 16 hodin, kurz základní poslušnosti v 17 hodin. V nedělním rozvrhu se nic nemění.

Bude-li potřeba výcvik vzhledem k počasí zrušit, zašlu předem sms. Výcviky se snažím rušit nejpozději 2 hodiny předem. Vím, že velká část z Vás dojíždí z větších vzdáleností. Pokud Vy sami budete mít pocit, že pro vás daný den počasí není, napište mi nebo zavolejte. Bude-li Vás více, výcvik se zruší a daná lekce se o týden posune.

Dále bych poprosila všechny zájemce o kterýkoliv z mých kurzů, aby mě kontaktovali. V současné době už téměř nestíhám vypisovat kurzy na stránky, ale zaplním je právě zájemci, kteří mě kontaktovali už dříve. Kromě kurzů školky pro štěňata, základní poslušnosti a poslušnosti pro pokročilé, budou v průběhu jara přidány také kurzy pachových prací a triků.

Tuto neděli by také měli začít dva nové kurzy základní poslušnosti. Pokud jste někdo tento kurz již absolvoval a potřebujete si nahradit lekci, na níž jste chyběli, také mě kontaktujte a domluvíme se.

Nový kurz školky pro štěňata započne pravděpodobně v neděli 5.3. od 11:30. Ti, kdo mi už zájem o kurz sdělili, budou ještě informování s podrobnostmi.

A nakonec bych Vás ráda upozornila na dva letní výcvikové tábory, které nás letos čekají. V červnu proběhne týdenní tábor na Nových Hradech, a v srpnu na Želivce. Propozice k oběma akcím již naleznete v kalendáři akcí.

Pevně doufám, že počasí bude milostivé a umožní nám co nejdříve naplánovat další zajímavé akce pro Vás a Vaše psí miláčky.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.