Nedělní školka pro štěňata PLNO

27.01.2019 15:00

Školka je určena pro pejsky od dokončení druhého očkování, probíhá ve skupině minimálně 4 štěňat a obsahuje šest lekcí v délce 90minut. Výcvik probíhá jednou týdně v hale H na českobudějovickém výstavišti. Začneme v neděli 27. ledna od 15 hod a budeme pokračovat vždy ve stejný čas. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji zase další neděli a kurz se tak o týden protáhne. Od března se cvičí na cvičišti na Branišovské.

Zaměříme se především na seznámení pejsků s dalšími lidmi a psy, na snášení manipulace, učení běžných situací, jako je klidné ležení (například v restauraci) nebo snášení manipulace a ošetření. Součástí školky je také nácvik základních dovedností, jako je regulace kousání, následování psovoda, plnění základních povelů - přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze u nohy - a budování správného vztahu psa a psovoda. Majitelé zde budou seznámeni se základy péče o štěně, s možnostmi předcházení poruch chování i řešením konfliktních situací.

Náplň:

Zůstávání vsedě, vleže, přivolání, následování člověka

Socializace mezi štěňaty i lidmi – jak na ni a čeho se vyvarovat

Psí dominance, nácvik řešení konfliktních situací

Prevence poruch chování (strach, nuda, stereotypní chování a další)

Správné hry pro štěně i dospělého psa, kreativní odměňování, kontrola na pamlsek/hračku

Samota, návyk na pelíšek

Manipulace s pejskem, způsoby učení

 

Lekce na sebe navazují, což nám umožní výrazně větší efektivitu než u otevřených lekcí. Pokud byste se některé lekce nemohli zúčastnit, budeme náhradu řešit individuálně dle vašich možností, nebo si ji nahradíte s dalším kurzem.

Do školky budete potřebovat:

pohodlný obojek, případně kšíry, pevné vodítko, hodí se i dlouhé 10metrové vodítko

spoustu malinkých pamlsků nebo část krmné dávky, velký žvýkací pamlsek (sušené vepřové ucho, kost...), s nímž se pes zabaví během teoretické části

přetahovací hračku

deku, pelíšek či klec, kde bude pejsek odpočívat

hala bude vytápěna pouze částečně, takže určitě teplé oblečení a klidně i nějáký obleček pro štěně, aby nám neprostydla

Cena kurzu 1800,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově na začátku kurzu. Vzhledem k mému těhotenství Vás žádám, abyste platbu nezasílali najednou. Po přihlášení bude nutné uhradit první polovinu kurzu, tedy 900,- za tři lekce. Následné lekce se budou platit jednotlivě, abych vám nedržela peníze, kdybych náhodou nemohla kurz dokončit.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.