Nedělní kurz základní poslušnosti

01.03.2020 12:00

Kurz je určen všem začátečníkům, kteří chtějí svého psa dobře zvládnout. Zahrnuje 6 hodinových lekcí, ve kterých se zaměříme na cviky základní poslušnosti i dovednosti pro život, jakou je chůze na prověšeném vodítku, přivolání, odložení, ale i nekradení jídla ze stolu, či práci v blízkosti dalších psů. Společně pak z Vašeho psa vychováme pohodového kamaráda, který bude moci jít všude s Vámi. Zároveň ale bude potřeba, abyste se psem pracovali i mimo kurz alespoň pár minut denně. Počítejte také s tím, že mnoho věcí se budete muset naučit především Vy, abyste svému psu mohli být lepšími trenéry.

Pro koho:

  • Pro štěňata i dospělé psy, kteří jsou ve slušném chování a poslušnosti teprve začátečníci
  • Pro psy, kteří nevyvolávají výraznější konflikty s ostatními. Během kurzu si psy samozřejmě budou zvykat na práci mezi dalšími psy, ale není primárně určen k řešení tohoto typu problémového chování. Pokud si nejste jisti, kontaktujte mě a domluvíme se.
  • Pro majitele, kteří chtějí pochopit chování svého psa a pracovat s ním klidnou a nenásilnou formou.

Co budete potřebovat: Postroj nebo široký nestahovací obojek (ideálně oboje), krátké pevné vodítko, dlouhé vodítko (stopovací vodítko, nebo šňůru v délce 10 – 15m), velkou spoustu dobroučkých pamlsků nakrájených na malé kousky, přetahovací hračku nebo míček – pokud má pes nějaký oblíbený.

Průběh: Výcvik probíhá ve skupině maximálně 6 psů a obsahuje šest lekcí v délce 60minut. Začneme v neděli 1. března od 12 hodin v hale u nádraží, podrobnosti najdete zde. Pokud budeme muset z nějákého důvodu lekci zrušit, nahradíme si ji další neděli a kurz se tak o týden protáhne. V neděli 29. března se necvičí. Při vhodném počasí se možná na závěr kurzu přesuneme ven, na cvičiště na Branišovské. To bychom se kdyžtak domluvili.

Před začátkem kurzu obdrží účastnici podrobný popis plánovaných cvičení. V případě, že se některé lekce nebudete moci účastnit, domluvíme se na individuální náhradě, nebo si lekci nahradíte s dalším kurzem.

Přibližný obsah kurzu:

Přivolání, manipulace se psem

Povel Fuj!, nekradení jídla ze stolu, kontrola na pamlsek i hračku

Chůze na prověšeném vodítku, povel K noze

Sedni – Lehni – Vstaň, zůstávání v pozicích, před psovodem i u nohy

Přivolání za ztížených podmínek

Dlouhodobé odložení s rušivými vlivy, zdolávání překážek

Cena kurzu 1800,- splatná na účet 2000374466/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a o jaký kurz se jedná), nebo hotově před počátkem kurzu.

Přihlašovat se můžete na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonu 778 222 100. Do přihlášky uveďte své jméno a telefonní číslo, jméno, pohlaví, plemeno a věk pejska.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.