Seminář: Napodobování – Pojďte si hrát!

28.10.2016 09:00

Metoda napodobování je novinkou ve výcviku psů a přináší velice jednoduchý a přirozený způsob komunikace a učení. Pes se zde neučí pomocí asociací, jako je tomu u jiných výcvikových metod, ale učí se chápat koncept celého cviku. Je to skvělá hra, skvělá zábava a skvělý doplněk dříve užívaných metod výcviku.

Přijďte se s námi seznámit s touto metodou a vyzkoušet si, jak dobří v tom Vy a Váš pes budete. Seminář vychází z metodiky Do As I Do, od Claudie Fugazza a bude zahrnovat i uvolněnější verzi pro úplné začátečníky.

Pro koho:

Pro úplné začátečníky i ty, co už se svým psem chvíli cvičí. Ideální je, pokud pes zná práci shapingem, není to ale podmínkou.

Začneme v 9 hodin a budeme střídat povídání s praktickým cvičením. Předpokládaný konec je kolem 15hod. V průběhu semináře si uděláme také větší pauzu na oběd.

Počet cvičících omezen na 12.
Cena: 450,- za účastníka se psem.

Druhý pes jednoho cvičícího 250,-
Divák bez psa 250,-

Sebou budete potřebovat:

pohodlné oblečení (dle aktuálního počasí)
psa, jeho očkovací průkaz, krátké pevné vodítko, pokud máte dlouhé stopovací vodítko, pokud ne, bude možnost si jej na místě zapůjčit
velkou zásobu malinkých pamlsků
klikr, pokud používáte
oblíbenou hračku, ideálně přetahovací
něco na sezení (skládací židličku, pláštěnku, deku, které dáte na zem...)
kenelku nebo klec pro psa, kde by si mohl odpočinout, případně úvazový kolík, pelíšek atd.
sešit na poznámky, propisku
občerstvení pro páníčka


Přihlášky ve formátu:

Jméno a příjmení psovoda:
Telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Pohlaví:
Věk:
Co přibližně už pejsek umí:

zasílejte na email S.Pravdova@seznam.cz. Platbu zasílejte na účet: 2000374466/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky. Při zrušení ze strany účastníků je částka nevratná. Při zrušení ze strany pořadatele - včetně zvlášť nepříznivého počasí - Vám bude částka do 60 dnů vrácena. Před odesláním platby vyčkejte na potvrzení přihlášky.

—————

Zpět


Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam

České Budějovice


778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.